Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

D. Trumpas nebekviečia NBA čempionų į Baltuosius rūmusVienas iš 2016/2017 NBA čempionų lyderių Stephenas Curry nenori, jog jo ekipa lankytųsi Baltuosiuose rūmuose ir būtų pasveikinti JAV vprezidento Donaldo Trumpo.

NBA čempionai sezono išvakarėse tradiciškai apsilanko Prezidento rezidencijoje, tačiau panašu, jog šiemet ši tradicija nutraukiama. Klubo vyriausiasis treneris Steve'as Kerras pareiškė, kad komandos nariai balsavimu patys turėtų priimti sprendimą, ar vykti į Vašingtoną. Tuo tarpu S.Curry neslepė savo nenoro susitikti su prezidentu.

„Aš nenoriu ten vykti. Mes nepritariame esminiams dalykams, kuriuos Prezidentas daro – dalykams, kuriuos jis pasakė arba nepasakė taip, kaip derėtų. Galbūt mūsų atsisakymas inspiruotų tam tikrus pokyčius“, – sakė S.Curry.

Vis dėlto įžaidėjas pareiškė, jog galutinis sprendimas priklauso nuo visos komandos.

„Ne tik aš vienas nenoriu vykti į Baltuosius rūmus. Jei būčiau aš vienas, apie tai daug nekalbėtume“, – pridūrė S.Curry.
reklama

Reaguodamas į S. Curry pasisakymą D. Trumpas socialiniame tinkle Tiwtter pareiškė, jog nebekvies „Warriors“ į sostinę.

„Kiekvienai čempionų komandai yra garbė apsilankyti Baltuosiuose rūmuose. S.Curry taip nemano, todėl kvietimas atšaukiamas“, – „Twitter“ tinkle parašė D.Trumpas.

alt

Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama