Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Nepamatuota rizika? NBA beveik nežaidęs J. Embiidas sudarė neįtikėtiną kontraktąJoelis Embiidas trečiuoju šaukimu buvo pakviestas dar 2017 metų NBA naujokų biržoje. Vis dėlto, per jau tris lygoje praleistus sezonus, Filadelfijos „76ers" aprangą jis vilkėjo vos 31 rungtynėse, o praėjusį sezoną taip pat baigė patyręs traumą.

Tačiau Pensilvanijos valstijos klubo vadovai parodė neįtikėtiną pasitikėjimą vidurio puolėju. Skelbiama, kad „76ers" su žaidėju pasirašys penkerių metų 148 mln. JAV dolerių kontraktą. Jis įsigalios nuo 2018-2019 metų sezono.

Tiesa, į kontraktą yra įtraukti ir keli saugikliai. Filadelfijos ekipa galėtų nemokėti J. Embiidui pilnos sumos, jeigu šis neįvykdytų kelių, su jo traumomis susijusių, sąlygų. Tiesa, jeigu žaidėjas laimėtų MVP apdovanojimą arba patektų tarp geriausių sezono krepšininkų, jo lauktų dar keliasdešimties milijonų dolerių premija.

Praėjusį sezoną lygoje debiutavęs „centras" iškart pribloškė NBA pasaulį savo žaidimu. Limituotą žaidimo laiką (25,4 min.) dėl traumų rizikos turėjęs amerikietis spėdavo surinkti po 20,2 taško bei atkovoti 7,8 kamuolio.

Įsigaliojus kontraktui J. Embiidas taptų geriausiai apmokamu lygos vidurio puolėju.alt


Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama