Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Trenerio liaupsių sulaukusiam J. Valančiūnui ruošiamas naujas vaidmuo „Raptors“Šeštąjį sezoną Toronto „Raptors" gretose pradėsiantis Jonas Valančiūnas keletą pastarųjų sezonų buvo lyg užstrigęs laike.

Vis dėlto panašią, apie 12 taškų ir 9 atkovotų kamuolių, statistiką turėjęs lietuvis šį sezoną gali pakilti į aukštesnį lygį.

Pasak TSN radijo žurnalisto Josho Lewenbergo, „Raptors" strategas Dwayne'as Casey yra itin patenkintas „centro" darbu ir progresu per treniruotes.

„Tai geriausia Jono versija, kokią esu matęs", – sakė treneris.

Tokie žodžiai gali sumažinti gandus apie lietuvio išmainymą. Kai ketverių metų 48 mln. JAV dolerių kontraktą su „Raptors" sudarė Normanas Powellas, Kanados ekipai gresia mokėti „prabangos mokestį", o tai, pasak apžvalgininkų, nėra itin viliojantis variantas jos vadovams.

Be to, dar trejus metus galiojantį kontraktą turinčiam vidurio puolėjui D. Casey žada ir kitokį vaidmenį aikštelėje.

Teigiama, kad lietuvis gaus mažiau kamuolių žaidimui nugara į krepšį, tačiau bus dažniau bus sprendimų priėmėjas, kai gaus kamuolį būdamas ant baudos linijos arba baudos aikštelės ribos. Panašiu modeliu žaidžia Memfio „Grizzlies" su Marcu Gasoliu ir Denverio „Nuggets" su Nikola Jokičiumi, o tai vieni geriausių perdavimus atliekančių „centrų" lygoje.

Tad panašu, kad per vasarą Jonas dirbo ne tik su tritaškiais, bet ir komandiniu žaidimu.alt


Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama