NBA priešsezoninį ciklą D. Sabonis baigė surinkdamas dvigubą dublį (Visi rezultatai)

Indianos "Pacers" klubas neišleido naujoko Domanto Sabonio į Europos čempionatą padėti Lietuvos rinktinei, tačiau aukštaūgis puikiai pasirodė ikisezoninių rungtynių maratone.

Lietuvio atstovaujama Indianapolio komanda antradienį savo žiūrovų akivaizdoje 108:89 (36:16, 26:34, 21:22, 25:17) įveikė Haifos "Maccabi" krepšininkus.

Aikštės šeimininkai startavo 14:5, o svečiams iš Izraelio leido kiek atsilošti antrame kėlinyje, tačiau tvirtai kontroliavo žaidimą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Sabonis per 27 minutes įmetė 12 taškų (4/8 dvit., 4/6 baudų), atkovojo 13 (3 - puolime) bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

21-erių talentas sužaidė trejas rungtynes bei dažnai - vidurio puolėjo pozicijoje, vidutiniškai rinkdavo 12,3 taško ir atkovodavo 8,3 kamuolio.

"Pacers": Victoras Oladipo 18 (4/5 trit., 5 per. kam.), Darrenas Collisonas 15 (5/6 dvit.), Bojanas Bogdanovičius 13 (1/6 trit.), Mylesas Turneris (8/8 baudų, 5 kl.) ir Domantas Sabonis (13 atk. kam., 2 bl.) po 12, Thaddeusas Youngas 11 (10 atk. kam.), Lance'as Stephensonas 10.

"Maccabi": Joshas Smithas 16 (0/4 trit., 7 atk. kam., 5 kl.), Angelis Rodriguezas 15 (5 kl.), Ozas Blayzeris ir Samardo Samuelsas (5 kl.) po 14, Brandonas Bowmanas 11 (3 per. kam., 2 bl.), Willas Gravesas 10.

Pirmąsias reguliariojo sezono rungtynes "Pacers" žais naktį spalio 18 dieną ir namuose priims Bruklino "Nets" krepšininkus.