NBA: žvėriškas K. Porzingis ir L. Ballo rekordas (VISI REZULTATAI)

Mindaugas Kuzminskas ir vėl nerungtyniavo, o į aikštę grižęs Kristaps Porzingis siautėjo. Jaunasis Lonzo Ballas pagerino LeBrono Jameso rekordą, tačiau pergalės jo komandai tai neatnešė.

K. Porzingis į aikštelę sugrįžo po vieno praleisto mačo. Latvis kentėjo nuo alkūnės skausmų ir buvo kalbama, kad jam prireiks operacijos. Tačiau aukštaūgio žaidime jokių traumos padarinių matyti nebuvo. Jis surinko 34 taškus, o jo vedamas Niujorko „Knicks“ klubas sutriuškino Sakramento „Kings“ 118:91.

„Knicks“ ekipai tai buvo 7 pergalė šį sezoną. M. Kuzminskas eilinį kartą nebuvo registruotas rungtynėms.

Savojo žaidimo nerandantys Klivlando „Cavaliers“ turėjo gerokai pavargti, kol rado būdą nugalėti blogiausią Vakarų konferencijos ekipą Dalaso „Mavericks“. NBA vicečempionai šventė pergalę 111:104.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms „Mavericks“ sušvelnino skirtumą 97:98, tačiau persverti rezultato nesugebėjo. O „Cavaliers“ į priekį likusias minutes vedė du žaidėjai – L. Jamesas per tą atkarpą surinko 6 taškus, K. Korveris – 4.

„Cavaliers“ ekipai K. Love pelnė 29 taškus ir atkovojo 15 kamuolių.  „Mavericks“ gretose išsiskyrė 23 taškus surinkęs H. Barnesas.

L. Ballas tapo jauniausiu žaidėju surinkusiu trigubą dublį, tačiau „Lakers“ patyrė pralaimėjimą. Los Andželo klubas neatsilaikė prieš graikų monstrą G. Antetokounmpo ir jo vedamą Milvokio „Bucks“.

G. Antetokounmpo surinko 33 taškus, atkovojo 15 kamuolių, o „Bucks“ laimėjo 98:90.

Tiesa, „Lakers“ gretose istoriniu momentu galėjo pasigirti L. Ballas. Jis atliko trigubą dublį – 19 taškų, 12 atkovotų kamuolių, 13 rezultatyvių perdavimų – ir aplenkė L. Jamesą, tapdamas jauniausiu žaidėju istorijoje, užfiksavusiu tokį pasiekimą.