Rezultatyvių D. Sabonio rungtynių nepakako prieš „Rockets“ tritaškių laviną (VIDEO) (VISI REZULTATAI)

Dvejas rungtynes dėl traumos praleidęs Domantas Sabonis jau antrame susitikime po sugrįžimo vėl demonstravo puikią sportinę formą.

Nuo atsarginių suolo pakilęs lietuvis pelnė 17 taškų, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers" (6-8) 95:118 nusileido Hjustono „Rockets" (11-3).

D. Sabonis aikštėje praleido 23 minutes, per kurias dar atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis realizavo 6 dvitaškius iš 9, vienintelį mestą tritaškį ir abi baudas. Tiesa, taip pat padarė ir dvi klaidas.

Itin galingai lietuvis sužaidė atkarpą pirmoje rungtynių pusėje, kai vos pasirodęs aikštėje per kelias minutes pelnė 11 taškų iš eilės ir surengė savotišką „vieno žmogaus spurtą", po kurio svečių pranašumas nuo 17 taškų sumažėjo iki 6.

Vis dėlto, Indianos ekipa nesustabdė uraganinio „Rockets" puolimo ir jo dirigento Jameso Hardeno. Vienas naudingiausių NBA žaidėjų per 33 min. pelnė 26 taškus ir atliko net 15 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas pataikė 3 tritaškius iš 12, o visa Hjustono ekipa realizavo net 17 iš 47 tolimų metimų. „Rockets" taip pat pasižymėjo Ericas Gordonas, surinkęs 21 tašką, bei Clintas Capela (18 tšk. ir 16 atk. kam.).

„Pacers" ekipoje D. Sabonį pagal rezultatyvumą pranoko tik Victoras Oladipo, surinkęs 28.