„Raptors“ toliau laimi, bet J. Valančiūno minutės tirpsta (VISI REZULTATAI) (VIDEO)

NBA klubas Toronto „Raptors“ antradienį vakare namuose 126:113 įveikė Finikso „Suns“ komandą, tačiau prie pergalės lietuvis aukštaūgis Jonas Valančiūnas prisidėjo kukliai – vos 4 taškais (prametė visus 5 dvitaškius metimus) ir 8 atkovotais kamuoliais.

J. Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau jo žaidimo laikas mažėjo jau antrą vakarą iš eilės – šįkart aikštelėje jis praleido vos 18 minučių.

Atsarginis „Raptors“ vidurio puolėjas austras Jakobas Poeltlis per 22 minutes pelnė 13 taškų (taiklūs 5 iš 8 metimų) ir atkovojo 5 atšokusius kamuolius.

Naujausia NBA Atributika - Superfanas.lt

Rezultatyviausiai kanadiečių klubo gretose žaidė lyderiai Kyle’as Lowry (20 taškų, 6 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų) ir DeMaras DeRozanas (20 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai), Serge’as Ibaka surinko 19 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, OG Anunoby – 16 taškų.

„Suns“ gretose išsiskyrė rungtynių dėl traumos nebaigęs Devinas Bookeris (19 taškų, 8 rezultatyvūs perdavimai), o dar šeši žaidėjai pelnė bent po 10 taškų.

Tai buvo jau ketvirtoji „Raptors“ pergalė iš eilės (iš jų trys iškovotos namų aikštelėje). Per šį laikotarpį J. Valančiūnas žaidė vidutiniškai po 20 minučių, pelnė po 11 taškų ir atkovojo po 7,5 kamuolio.

Kitose antradienio rungtynėse užfiksuoti tiesiog herojiški pasirodymai.

Oklahomos „Thunder“ 100:94 nugalėjo Jutos „Jazz“, vedami į priekį trigubą dublį surinkusio Russello Westbrooko (34 taškai, 13 atkovotų kamuolių, 14 perdavimų).

Portlando „Trail Blazers“ namuose 92:106 nusileido Vašingtono „Wizards“, kurių gretose Bradley Bealas surinko 51 tašką.