MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

B. Ingramo tritaškis paskandino „76ers“ (VISI REZULTATAI)

Pergalę atkakliose NBA rungtynėse pasiekė Los Andželo „Lakers“ (9/15) ekipa, kuri išvykoje 107:104 (32:25, 25:24, 22:21, 28:34) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (13/11) krepšininkus.

Pergalingą tritaškį, likus dviems sekundėms, pataikė 20-metis Brandonas Ingramas. Jis buvo rezultatyviausias „Lakers“ gretose, per 38 minutes pelnęs 21 tašką, atkovojęs septynis kamuolius ir atlikęs šešis rezultatyvius perdavimus. Krepšininkas pataikė septynis metimus iš 21 bei penkias baudas iš 10-ies.

Trigubu dubliu pasižymėjo „76ers“ naujokas B. Simmonsas – 12 taškų, 13 atkovotų kamuolių bei 15 rezultatyvių perdavimų per 43 minutes.

Naujausi Krepšinio Bateliai Pigiau - Superfanas.lt

„76ers“: Joelis Embiidas 33, Robertas Covingtonas 19, J.J. Redickas 15, Benas Simmonsas (13 atk. kam., 15 rez. perd.) ir Jerrydas Baylessas po 12.

„Lakers“: Brandonas Ingramas 21, Julius Randle'as ir Jordanas Clarksonas po 16, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 13, Larry Nance'as ir Brookas Lopezas po 11, Lonzo Ballas 10 (8 atk. kam., 8 rez. perd.).