MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Neeilinę progą gavęs D. Sabonis pratęsė nuostabią seriją, tačiau „Pacers“ patyrė nesėkmę (VISI REZULTATAI)

Po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos vėl startiniame penkete rungtynes pradėjęs Domantas Sabonis nenuvylė trenerio Nate'o McMillano, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa namie 106:114 nusileido Majamio „Heat“ klubui.

Dėl pagrindinio vidurio puolėjo Myleso Turnerio alkūnės traumos šansą rungtynes pradėti gavęs lietuvis per 30 minučių pelnė 18 taškų (8/15 dvit., 2/3 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius. Tiesa, jis taip pat suklydo ir prasižengė po keturis kartus.

Paskutinį kartą startiniame penkete D. Sabonis žaidė dar lapkričio 3-ąją, o iš viso jame pradėjo 8 rungtynes. Nuo pat pradžios lietuvis turėtų pradėti ir ateinantį susitikimą su Klivlando „Cavaliers“, kuris bus žaidžiamas penktadienį Indianapolyje.

Šiandienis pasirodymas pratęsė fantastišką lietuvio seriją šių metų pradžioje – per kol kas sužaistas ketverias rungtynes 2018 metais D. Sabonis renka net po 20,3 taško.

Indianos ekipoje lietuvį pranoko tik Victoras Oladipo, surinkęs 26 taškus. Po 15 pridėjo Bojanas Bogdanovičius ir Lance'as Stephensonas.

6-ąją pergalę iš eilės iškovojusiai Majamio komandai daugiausia, 20 taškų ir 9 rezultatyvius perdavimus, surinko Goranas Dragičius. 16 taškų pelnė ir 15 kamuolių atkovojo Hassanas Whiteside'as, po 15 taškų pridėjo Bamas Adebayo, Wayne'as Ellingtonas ir Tyleris Johnsonas.