MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

D. Sabonis maudė LeBroną ir žvėriškai kovojo po krepšiu (VIDEO) (VISI REZULTATAI)

NBA pirmenybėse Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (22/20) ekipa namuose itin prastai pradėjo susitikimą, tačiau sugebėjo panaikinti 22 taškų deficitą ir paskutiniosiomis minutėmis 97:95 (12:34, 32:24, 32:16, 21:21) nugalėti Klivlando „Cavaliers“ (26/16) krepšininkus.

Tiesa, Klivlando ekipa vertėsi be keturių gynėjų: Isaiah Thomaso, Dwayne'o Wade'o (jiems suteikta poilsio), Derricko Rose'o ir Imano Shumperto.

Lietuvis per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/11 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė ir blokavo varžovo metimą.

Domantas buvo per žingsnį nuo savo atkovotų kamuolių rekordo. Jis daugiausiai NBA pirmenybėse yra sugriebęs 16 kamuolių.

Viename epizode lietuvis gražia verpste „iišmaudė“ LeBroną Jamesą ir pelnė lengvus taškus iš po krepšio.

Tai buvo trečioji „Cavaliers“ nesėkmė iš eilės, o „Pacers“ iškovojo trečiąją pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 22 (9/11 metimai), Victoras Oladipo 19, Lance’as Stephensonas 16 (11 atk. kam.), Domantas Sabonis (15 atk. kam.) ir Thaddeusas Youngas (7 atk. kam.) po 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), Kevinas Love’as 21 (7/9 dvit., 10 atk. kam.), Jeffas Greenas 13, J.R. Smithas 9 (6 atk. kam.), Jose Calderonas ir Cedi Osmanas po 8.