MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Bostone vyko tikras trileris: „Celtics“ tik po pratęsimo palaužė „Bucks“

NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Bostono "Celtics" per plauką išvengė namų aikštės pranašumo praradimo.

"Keltai" namuose tik po pratęsimo 113:107 (29:17, 15:30, 26:19, 29:33, 14:8) palaužė Milvokio "Bucks" krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1:0.

Ketvirtojo kėlinio pabaiga virto tikru trileriu. Likus 11 sekundžių "Bucks" gynėjas Malcolmas Brogdonas tolimu metimu išlygino rezultatą, tačiau Terry Rozieras atsakė tuo pačių, o liko vos 1,5 sekundės. To varžovams pakako - Khrisas Middletonas smeigė neįtikėtiną "bombą" ir išplėšė pratęsimą.

Aikštės šeimininkai užtikrinčiau sužaidė antrą papildomo laiko pusę ir išvengė nemalonaus atkrintamųjų varžybų starto.

"Celtics": Alas Horfordas 24 (12 atk. kam., 3 bl.), Terry Rozieras 23, Marcusas Morrisas 21 (7 atk. kam.), Jaylenas Brownas 20, Jaysonas Tatumas 19 (10 atk. kam., 3 per. kam.).

"Bucks": Giannis Antetokounmpo 35 (11/20 dvit., 13 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Khrisas Middletonas 31 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16, Ericas Bledsoe 9, Johnas Hensonas 7 (6 bl.).