NBA čempionai spurtavo po pertraukos ir savo kišenėje turi solidų pranašumą prieš „Spurs“ („76ers“ prarado aikštės pranašumą)

NBA atkrintamųjų varžybų maratone svarbią pergalę iškovojo čempionų titulą ginantys Oklando „Golden State Warriors“, kurie namuose 116:101 įveikė San Antonijaus „Spurs“ ir pirmauja serijoje jau 2:0.

Svečiai antrajame mače puikiai žaidė iki pertraukos ir po dviejų kėlinių turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau tuomet aukštesnę pavarą įjungę šeimininkai atitrūko, ir mačo pabaiga jau nebekėlė abejonių dėl nugalėtojo.

Po šio mačo San Antonijaus klubas galės reabilituotis savo aikštėje, nes kiti du susitikimai laukia „AT&T Center“ arenoje.

„Warriors“: Kevinas Durantas 32, Klay‘us Thompsonas 31, Andre Iguodala 14.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 34, Patrickas Millsas 21.

***

Tuo tarpu „76ers“ namuose 103:113 (29:22, 13:34, 33:30, 28:27) nusileido Majamio „Heat“. Serijos rezultatas tapo lygus – 1:1.

„Heat“ į pergalę vedė 36-erių Dwyane’as Wade’as. Jis buvo rezultatyviausiu rungtynėse, pelnęs 28 taškus.

Serija keliasi į Majamį, kur bus sužaistos dvejos rungtynės.