Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

„Antrarūšis“ dvyliktukas sužavėjo D. Adomaitį: nė vieno iš jų nereikėjo įkalbinėti (E. Bendžiaus komentaras) (VIDEO)Mindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Daugeliui dar trūksta titulų, o kai kuriems – galbūt ir įgūdžių, bet vienu aspektu be NBA ir Eurolygos žaidėjų likusią Lietuvos rinktinę Dainius Adomaitis laiko etalonu. „Jeigu kažkas tavęs nevertina, turi puikiausią motyvaciją. Šie žaidėjai buvo labai ambicingi“, – po antros įtikinamos pergalės pasaulio čempionato atrankoje auklėtinius gyrė treneris.


„Neįtikėtina atmosfera, visi ja mėgavosi. Ačiū sirgaliams už dopingą, už energijos pliūpsnį.

Kalbant apie rungtynes. Tiek klystant sunku kontroliuoti rungtynes. Bet likęs pusvalandis buvo beveik tobulas, ypač gynyba. Turime ilgą atsarginių suolą, todėl trečiame ir ketvirtame kėlinyje galėjome dar labiau padidinti tempą. Kiekvienas atidavė visą širdį. Ar nors vieną ant žemės gulintį kamuolį lenkai atkovojo? Ne – Arnas Butkevičius ėmė, Evaldas Kairys ėmė, kiti ėmė. Visi degė noru, įsiklausė į trenerių prašymus“, – teigė D. Adomaitis.

Anot specialisto, šio dvyliktuko nereikėjo niekur varu varyti. Krepšininkai patys veržėsi tiek į stovyklą, tiek treniruotėse, tiek ir rungtynėse.

„Visi po pirmo skambučio pasakė: taip, ačiū, būsiu. Man buvo be galo svarbu, kad ne man juo reikėtų įkalbinėti, o jie patys trykštų noru. Ir iš tiesų, matėte, kaip visiems akys degė. Nors kai kurie pirmą kartą užsivilko rinktinės aprangą, pasirodė kaip jau dešimtis rungtynių joje sužaidę“, – komplimentų negailėjo treneris.

Atskiros jo padėkos nusipelnė kapitonu pirmą kartą paskirtas Kšyštofas Lavrinovičius, sugrįžęs į nacionalinę komandą po trejų metų pertraukos.

„Kosove po komandos susirinkimo mes, treneriai, nuėjome išgerti kavos. O Brolis savo iniciatyva surengė dar vieną žaidėjų susirinkimą. Nereikia pasakoti, koks jis atsidavęs Lietuvos krepšiniui. Matėte, šiandien net pirmas nubėgo į greitą puolimą, o juk yra 38 metų“, – šypsojosi D. Adomaitis.Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


Linas Jocius | DELFI.lt ir Krepsinis.lt


Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama