Reklaminis skydelis

Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Paaiškėjo, su kuo Lietuvos rinktinei teks varžytis antrajame atrankos etape (Aiškus ir tvarkaraštis)Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė be nuostolių žengė į antrąjį atrankos į kitų metų pasaulio čempionatą etapą bei jau šįvakar sužinojo, su kuo jai teks varžytis ateinančiuose trijuose atrankos „languose".C grupėje šešias pergales iš tiek pat galimų pasiekę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai kartu su Vengrija ir Lenkija pateko į J grupę, kurioje kausis su stipriausiomis D grupės ekipomis – Italija, Nyderlandais ir Kroatija.Naujai suformuotoje grupėje lietuviai iš karto taps lyderiais, kadangi visi rezultatai, pasiekti pirmajame etape, skaičiuosis ir antrajame. Lietuvos rinktinė yra vienintelė iš šešių, pasiekusi visas pergales, o įkandin jai seka Italija (4-2) bei po 3-3 santykį surinkę Nyderlandai, Kroatija, Vengrija ir Lenkija.

Mūsiškiai rugsėjo 14-ąją dieną žais išvykoje su Kroatija. Rugsėjo 17-ąją mūsiškiai namuose priims olandus. Antrajame „lange“ lietuviai lapkričio 29-ąją žais Italijoje su vietos herojais, o gruodžio 2-ąją savoje arenoje priims kroatus.

Paskutiniajame kvalifikacijos „lange“, vasario 22-ąją, Lietuva keliaus žaisti į Olandiją, o viską baigs vasario 25-ąją rungtynėmis savų žiūrovų akivaizdoje su italais.

Į pasaulio čempionatą pateks trys stipriausios J grupės komandos.alt

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama