Puikiai žaidęs J.Mačiulis padėjo išvengti sensacijos - "Real" laimėjo po pratęsimo

Ispanijos pirmenybėse sensacijos vos išvengė Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido "Real" (12/3) klubas, kuris pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.

Ispanijos čempionai savo žiūrovų akivaizdoje tik po pratęsimo 96:92 (26:21, 7:23, 21:13, 25:22, 17:13) įveikė vidutiniokę Andoros "Morabanc" (8/7) ekipą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Mačiulis per 26 minutes pelnė 12 taškų (2/6 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 7 (3 - puolime) bei perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, triskart pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė atitinkamai 23 ir 15 taškų įmetę Sergio Llullas (4/10 dvit., 3/11 trit., 6/9 baudų, 11 rez. perd.) ir Rudy Fernandezas (2/6 trit., 4 rez. perd.). Gustavo Ayono sąskaitoje - 14 taškų (6/8 dvit.), 15 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Pralaimėjusių gretose nesulaikomas buvo 21 tašką (7/8 dvit., 7/9 baudų) pelnęs, 15 atšokusių kamuolių sugriebęs, 9 pražangas išprovokavęs ir net 41 naudingumo balą surinkęs Giorgi Shermadinis.

Rezultatyviau už jį žaidė Davidas Lelinekas (5/5 dvit., 4/11 trit.), kuris įmetė 22 taškus. Po 14 taškų pridėjo Andrew Albicy (10 atk. kam.) ir Davidas Walkeris.