M.Kalnietis svariai prisidėjo prie pergalės prieš V.Kariniausko ekipą

Italijos pirmenybėse antradienį vienintelėse vykusiose rungtynėse susitiko dvi komandos, kurioms atstovauja krepšininkai iš Lietuvos.

Manto Kalniečio atstovaujamas Milano "Emporio Armani" (13/2) klubas tik po gana atkaklios kovos išvykoje 85:79 (24:25, 17:20, 28:10, 16:24) palaužė Kantu "FORST" (6/9) ekipą.

Šalies čempionai ir lygos lyderiai laimėjo tik dėl puikiai sužaisto trečio kėlinio - 28:10.

Abu Lietuvos rinktinės įžaidėjai rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, o jų indėlis buvo skirtingas.

M.Kalnietis per 18 minučių pelnė 9 taškus (1/4 dvit., 2/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Krunoslavas Simonas, kurio sąskaitoje - 26 taškai (7/10 dvit., 4/5 trit.), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 34 naudingumo balai. Zoranas Dragičius pridėjo 14, Milanas Mačvanas - 12 taškų.

Pralaimėjusiems JaJuanas Johnsonas pelnė 20, Patrickas Calathesas (8 atk. kam.) - 19, buvęs žalgirietis Tremmellas Dardenas (2/3 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 2 bl.) - 17 taškų.

V.Kariniauskas per 6 minutes prametė vienintelį tritaškį, sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.