Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

Iš "Chimki" rikiuotės nušalintas J. Pullenas rėžė ką galvoja apie D. IvanovičiųMaskvos srities "Chimki" ekipa VTB Vieningoje lygoje iškovojo sidabro medalius ir užsitikrino vietą kito sezono Eurolygos turnyre.

Tiesa, finalo serijoje savo komandai jau nepadėjo vienas "Chimki" atakos organizatorių amerikietis Jacobas Pullenas.

Įžaidėjas dar prieš prasidedant finalo serijai vyriausiojo komandos trenerio Duško Ivanovičiaus sprendimu buvo nušalintas nuo komandos dėl neva vidaus taisyklių pažeidimų.

Pats amerikietis šią bausmę vertino kaip visišką absurdą ir gynėsi nieko nepažeidęs dėl ko būtų buvę galima amerikietį nušalinti nuo ekipos.

"Nepadariau nieko dėl ko būtų buvę galima mane nušalinti. Treneris D. Ivanovičius tiesiog niekuo nemotyvuodamas išmetė mane iš komandos. Jis manęs nemėgo nuo pat atvykimo. Net ir sužaidęs neblogas rungtynes nenusipelnydavau jo pasitikėjimo, todėl laiką leisdavau ant suolo. Manau, kad jis pats blogiausias treneris, kuris yra kada nors mane treniravęs. Be viso ko, jis leisdavo Aleksėjui Švedui aikštėje daryti ką nori. Rusas galėdavo išmesti tiek metimų, kiek nori, nors visi kiti žaidėjai aikštėje buvo griežtai kontroliuojami", - dėstė J. Pullenas.

Europos taurės turnyre amerikietis vidutiniškai žaisdavo po 17 minučių ir per susitikimą rinko 10,3 taško, atkovojo 1,2 kamuolio bei atliko 2,5 rezultatyvaus perdavimo.altEurobasket.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama