Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

A. Nocioni oficialiai paskelbė, kad kabina sportbačius ant viniesMadrido „Real“ puolėjas Andresas Nocioni po pasibaigusio sezono patvirtino, kad savo ilgoje karjeroje deda tašką.

Ispanijos sostinėje atletas rungtyniavo nuo 2014 metų.

„Gyvenau krepšiniu, be jo man bus labai sunku. Tačiau viskam ateina savas laikas ir dabar aš suprantu, kad atėjo laikas trauktis. Traukiuosi, kol manęs neišmetė“, – kalbėjo atletas.

Argentinos krepšinio legenda praėjusią vasarą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse paskutinį kartą vilkėjo gimtosios Argentinos marškinėlius.

Jis savo kolekcijoje turi 2004 metų olimpinį aukso medalį ir 2008-ųjų bronzą, taip pat – ir 2002 metų pasaulio čempionato sidabrą.

Profesionaliai krepšinį A. Nocioni žaidė 18 metų. Per tuos metus jis vilkėjo Tuerto "Olimpia Venado", Piko "Independiente General", Vitorijos "Tau Ceramica", Manresos "Manresa", Čikagos "Bulls", Sakramento "Kings", Filadelfijos "76ers" ir "Real" klubo marškinėlius.

Šį sezoną A. Nocioni Eurolygoje vidutiniškai žaidžia po 5,8 minutės, per jas pelno po 2,1 taško ir atkovoja po 0,7 kamuolio.alt

BasketZone.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama