Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

Ž. Obradovičius sumalė į miltus naująją FIBA sistemą ir pažėrė kritikos N. JokičiuiBene geriausiu Eurolygos treneriu laikomas Željko Obradovičius išreiškė savo nuomonę apie naująją FIBA „langų" sistemą, kuomet atrankos į pasaulio čempionatą rungtynės bus žaidžiamos sezono metu.

Stambulo „Fenerbahce" strategas nevyniojo žodžių į vatą.

„Tai – nesusipratimas ir visiškai nepaaiškinama sistema", – apie FIBA pokyčius sakė Ž. Obradovičius. – „Mano nuomone, žaidėjai visuomet turi atstovauti rinktinėms, tačiau tai turi vykti vasaros metu. Stabdyti klubinį sezoną jo viduryje... Tai kvaila."

Treneris baiminasi ir dėl situacijos jo paties klube, kuriame beveik visi krepšininkai atstovauja savo šalių rinktinėms.

„Tai bus individualus žaidėjų sprendimas, tačiau jei jie rinktinėje susižeis, klubas sakys: „Atsiprašome, tačiau prašyk pinigų iš FIBA". Komandoje turėsiu 10 tokių žaidėjų, tad man ši problema itin opi."

Devyniskart Eurolygos čempionas pasisakė ir kitu klausimu. Treneris buvo paklaustas, kaip reaguoja į jaunosios serbų žvaigždės Nikolos Jokičiaus sprendimą šią vasarą rinktinę iškeisti į individualias treniruotes už Atlanto.

„Jis – nuostabus žaidėjas. Manau, kad žaidimas rinktinėje jam padėtų. Žaidimas už savo šalį... Matau tai kaip didžiausią garbę karjeroje. Dabar visi bando rasti Jokičiaus neatvykimo priežasčių ir jį pateisinti, bet kas man labiausiai nepatinka, tai kalbos, kad jam geriausia individualiai tobulėti už Atlanto. Turbūt Denverio „Nuggets" komandos treneriai mus visus Serbijoje laiko „indėnais".

„Jokičiaus sezonas baigėsi gegužę, tad jis turėjo užtektinai laiko pailsėti. Nesupraskite manęs klaidingai, jis – puikus vaikis, tačiau kodėl būdamas sveikas pertraukos nuo rinktinės niekada nepaprašė Milošas Teodosičius? Jis turėtų šią teisę, kadangi už Serbiją žaidžia metų metus. Nori specialios programos? Daryk ją rytais, o vėliau dirbk su rinktine. Viskas yra įmanoma, jei tik pats žaidėjas to nori. Jokičius ko gero galvoja kitaip arba kažkas kitas jam duoda tokius patarimus. Aš tai suprantu, bet taip pat ir turiu teisę išreikšti savo nuomonę", – sakė Ž. Obradovičius.

Buvęs Serbijos rinktinės treneris artėjantį sezoną su „Fenerbahce" mėgins apginti pernai iškovotą Eurolygos čempionų titulą.altAlfa.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama