Reklaminis skydelis

Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

FIBA generalinis sekretorius: Eurolygos klubų sprendimas dėl žaidėjų išleidimo turės įtakos rinktinių rezultatams

alt

FIBA generalinis sekretorius Patrickas Boumannas atsakomybės dėl rinktinių rezultatų 2019 metais, kuomet vyks atranka į pasaulio čempionatą, kratosi ir meta akmenį į Eurolygos klubų daržą.

P. Boumannas pasisakė palaikantis Eurolygos tikslus turėti aukščiausio lygio klubinį turnyrą, pabrėžė, kad to pačio norėtų ir FIBA organizacija. Tačiau jis pasakė, kad stipriausių Eurolygos klubų pozicija nulems kai kurių rinktinių likimą ir bet kokie šansai patekti į pasaulio čempionatą bus sudaužyti į šipulius.

Generalinis sekretorius pridūrė, kad iki šiol rinktinės marškinėlių apsivilkimas buvo neeilinis dalykas žaidėjui, o dabar tą padaryti galės kone kiekvienas žemesniame lygyje žaidžiantis šalies atstovas.

Užsiminęs apie NBA žaidėjus P. Boumannas paaiškino, kad NBA žaidėjų nebuvimas rinktinėse neturės labai didelės įtakos, nes jie sudaro tik 11 procentų visų žaidėjų.

Lietuvos rinktinė dėl vietos pasaulio čempionate C grupėje varžysis su Lenkijos, Kosovo ir Vengrijos rinktinėmis. Pirmasis susitikimas dar šį rudenį - lapkričio 26 dieną mūsiškiai žais su Lenkija.

alt

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama