Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Iš „Real“ sudėties „išbrauktas“ J. Mačiulis ramina aistras ir netgi įžvelgia privalumąJaunius Sarapas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Ispanijos Supertaurėje kovojusios Madrido „Real“ komandos rungtynes su kostiumu stebėjęs Jonas Mačiulis su identišku vaidmeniu pasitinka ir Ispanijos ACB krepšinio lygos startą. Visgi, kalbėdamas su Krepšinis.lt, 32-ejų lietuvis suskubo raminti aistras – esą tai normali „karališkojo“ klubo praktika.

„Madrido „Real“ komandoje starto penketas nieko nereiškia. Ir apskritai šiais laikais starto penketas išvis nelabai ką reiškia. O ši situacija labai paprasta – rungtynėse gali žaisti 12, o mūsų yra 15, todėl kažkam reikia sėdėti. Aš galiu garantuoti, kad metų bėgyje Gustavo Ayonas 2-3 savaites nežais ACB lygoje. Treneris užsieniečius rotuos vienaip ar kitaip. O kad aš jo sprendimu pirmas atsidūriau sąrašo gale – nematau jokios problemos.

Neduok Dieve, kokia rimtesnė trauma sekmadienį atsitiks ir aš jau ketvirtadienį žaisiu su Bilbao: tragedijos nėra, išskirtinės situacijos – taip pat. Pernai sausio mėnesį irgi turėjau gauti poilsio, tačiau tąkart šis laikotarpis tiesiog sutapo su apsinuodijimu“, – pasakojo J. Mačiulis.

J. Mačiulis papildomą poilsį netgi vertina kaip privalumą, nes atsigauti po Europos čempionato laiko jis neturėjo.

„Logiškai galvojant, tai galėsiu truputėlį pailsėti nuo krepšinio, nuo įtampos, nuo rutinos – galbūt ir geriau pasėdėti nuošalyje, pasitreniruoti ramiai, pasimėtyti metimus, pasipraktikuoti ir laukti Eurolygos. Viskas normaliai“, – svarstė lietuvis

Primename, jog pagal Ispanijos ACB krepšinio lygos taisykles, komanda vieneriose rungtynėse gali užregistruoti 8 užsieniečius, tačiau „Real“ savo gretose turi net 9 legionierius.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

altJaunius Sarapas | DELFI.lt ir Krepsinis.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama