Neįtikėtinas trileris: G. Oreliko vedamas Venecijos klubas laimėjo po trijų pratęsimų

FIBA Čempionų lygos pirmajame mače Italijoje vyko tikras trileris, kurį laimėjo Gedimino Oreliko atstovaujama komanda.

Venecijos "Umana Reyer" klubas savo žiūrovų akivaizdoje po trijų pratęsimų 108:101 (19:16, 25:12, 20:22, 16:30; 11:11, 4:4, 13:6) įveikė Bandirmos „Banvit" ekipą.

Aikštės šeimininkai užtikrintai laimėjo pirmą dvikovos dalį, tačiau vėliau prarado žaidimo kontrolę. Likus 2 sekundėms iki ketvirto kėlinio po G.Oreliko perdavimo pabaigos tritaškį smeigė ir dar varžovo pražangą išprovokavo Marquezas Haynesas, kuris nepataikė baudos metimo.

Papildomo laiko metu vėl vyko kova itin nerezultatyvi kova, o jo pabaiga baigėsi taip pat - tolimą metimą, likus 2 sekundėms, pataikė Adoni Thomasas, tik šį kartą su lietuvio pražanga, o prie baudų metimo linijos jo ranka nesudrebėjo.

Antro pratęsimo pabaigoje Paulas Beligha nepataikė vienos baudos, o vėliau pro šalį skriejo ir Jake'o Odumo tritaškis - 95:95.

Trečią pratęsimą G.Orelikas pradėjo pelnydamas 5 taškus iš eilės, o aikštės šeimininkai pergalės iš rankų nebepaleido.

Starto penkete rungtynes pradėjęs G.Orelikas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose bei naudingiausias mačo žaidėjas. Puolėjas per 39 minutes įmetė 24 taškus (3/6 dvit., 4/5 trit., 6/6 baudų), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart prasižengė ir surinko 31 naudingumo balą.

22 taškus pridėjo M.Haynesas (5/6 trit., 6 rez. perd.), 19 - Mitchellas Wattas (8/11 dvit., 6 atk. kam., 3 bl.), 12 - Hrvoje Peričius (5 atk. kam.), 9 - Dominique'as Johnsonas (4 rez. perd.), 8 - P.Biligha (2/8 dvit., 6 atk. kam.) - 8 taškus.

Svečiams A.Thomasas (5 atk. kam.) pelnė 25, Damianas Kuligas (5/6 dvit., 1/5 trit., 11 atk. kam., 2 bl.) - 19, Tony Tayloras (4/5 dvit.) - 17, J.Odumas (1/8 trit.) - 15, Gašperas Vidmaras (6 atk. kam.) - 13, Angelo Caloiaro (12 atk. kam.) - 10 taškų.