Lietuvių akistatoje Turkijoje pranašesnis buvo E.Kairys, bet pergale džiaugėsi D.Dulkys

Pirmą pergalę į savo sąskaitą šiame sezone Turkijos krepšinio lygoje įsirašė Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo "Belediyespor" (1/1) komanda.

Ji savo aikštėje 82:70 (20:12, 23:19, 189:15, 21:24) įveikė kitą sostinės ekipą "Demir Insaat Buyukcekmece" (1/1), kuriai atstovauja Evaldas Kairys

D.Dulkys šiame susitikime ant parketo praleido 25 minutes, surinko 6 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit., 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Geriau sekėsi E.Kairiui, kuris per 23 minutes pelnė 12 taškų (5/5 dvit., 2/5 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, sykį suklydo bei 3 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai pasirodė Erickas Buckneris įmetęs 18 taškų, Jaka Klobučaras pridėjo 15.

Svečių gretose vienodą taškų skaičių su E.Kairiu surinko Merthanas Mutlu - 12 taškų.