G. Orelikas spindėjo rezultatyvumu, o „Umana Reyer“ iškovojo pergalę (Laimėjo ir „lietuviškasis“ Milano klubas)

Gediminas Orelikas toliau demonstruoja įspūdingą sportinę formą. Lietuvio atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ (6/1) ekipa svečiuose per pratęsimą 93:92 (30:13, 15:30, 25:23, 14:18, 9:8) palaužė Kantu „Red October“ (3/4) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs G. Orelikas per 26 minutes įmetė 20 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir 2 kartus suklydo.

„Red October“: Randy Culpepperas 26 (33 naud. bal.), Lamaras Jeremy Chapellas 18 (12 atk. kam.), Jaime Smithas 13, Andrea Crosariolis 12 (7 atk. kam.)

„Umana Reyer“: Gediminas Orelikas 20 (8 atk. kam.), MarQuezas Haynesas 19, Michaelas Bramosas 16 (9 atk. kam.)

***

Tuo tarpu Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Milano „AX Armani“ (6/1) pavyko reabilituotis po triuškinančios nesėkmės namie prieš Kauno „Žalgirį“.

„Dizaineriai“ išvykoje 74:55 (21:24, 15:10, 20:10, 18:11) nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ (2/5) komandą.

Nugalėtojams A. Gudaitis per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius bei 3 kamuolius perėmė.

M. Kalnietis susitikimui registruotas nebuvo.

„Dolomiti Energia“: Chane‘as Behananas 17 (7 atk. kam.), Toto Forray‘us 10, Ojars Silins 9.

„AX Armani“: Jordanas Theodore‘as 18, Andrew Goudelockas 16, Vladimiras Micovas ir Artūras Gudaitis po 9.