MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Pergale Italijoje džiaugėsi visus tritaškius prametęs G. Orelikas, kuris pasiekė karjeros rekordą (A. Kulbokos klubas patyrė pralaimėjimą)

Italijos čempionate Venecijos „Umana Reyer“ (10/4) komanda su Gediminu Oreliku namuose 72:71 (23:15, 17:19, 22:18, 10:19) įveikė Pezaro „Pallacanestro“ (3/11) ekipą.

Lietuvis per 35 minutes pasižymėjo tik 2 taškais (1/1 dvit., 0/5 trit.), bet atkovojo 3 kamuolius, atliko net 12 rezultatyvių perdavimų, bet 4 kartus suklydo, išprovokavo pražangą, 2 sykius prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Rezultatyvių perdavimų rodiklis yra geriausias per visą G. Oreliko karjerą.

„Umana Reyer“: Hrvoje Perlcas 15, Mitchellas Wattas 14, Stephanas Billigha 10.

„Pallacanestro“: Dallasas Moore'as 22, Marco Ceronas 14, Diego Monaldi 12.

***

Pralaimėjimą patyrė Kapo d'Orlando „Betaland“ komanda, kuriai atstovauja Arnoldas Kulboka. Ji išvykoje 73:96 (7:26, 22:18, 20:28, 24:24) pralaimėjo Kantu „Red October“ ekipai.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 6 taškus (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 0/3), atkovojo 1 kamuolį bei po kartą suklydo ir prasižengė.