Tartu klubas iškovojo pergalę, o lietuviai pelnė 31 tašką

Estijos čempionate dešimtą pergalę iškovojo Juliaus Kazakausko ir Vytenio Čižausko atstovaujama Tartu Universiteto (10/5) ekipa, kuri svečiuose 89:73 (27:14, 19:23, 23:20, 20:16) nugalėjo Raplos „Avis Utilitas“ (9/7) krepšininkus.

Nugalėtojams V. Čižauskas per 33 minutes pelnė 14 taškų, sugriebė 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, padarė 4 klaidas, gavo bloką, 3 sykius prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Tuo tarpu J. Kazakauskas per 29 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

„Avis Utilitas“: Indrekas Kajupankas 20, Devonte Upsonas 15, Nolanas Cressleris ir Dominique‘as Hawkinsas po 14.

Tartu Universitetas: Julius Kazakauskas 17, Kristjanas Kitsingas 15, Vytenis Čižauskas ir Janaris Taltsas po 14, Tanelis Sokkas 12.