T. Lydeka pranoko A. Gudaitį, o M. Kuzminskas žaidė naudingai

Italijos krepšinio lygoje Milano „AX Armani“ su trimis lietuviais 84:72 (18:25, 22:17, 20:7, 24:23) įveikė Brindizio „New Basket“ ekipą.

Mindaugas Kuzminskas per 18 minučių įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 3/4 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, 3 sykius suklydo, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Artūras Gudaitis per 21 minutę pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 5/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, išprovokavo 3 pražangas, 4 kartus prasižengė bei mačą užabaigė su 9 efektyvumo balais.

Mantas Kalnietis susitikimui registruotas nebuvo.

Tuo tarpu pralaimėjusiems Tautvydas Lydeka per 33 minutes pasižymėjo 15 taškų (7/7 dvit., 1/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo ir prasižengė pats po 2 kartus bei užfiksavo 17 naudingumo balų.

„New Basket“: Blazas Mesičekas 17, Tautvydas Lydeka 15, Scottas Suggsas 13.

„AX Armani: Vladimiras Micovas 17, Andrew Goudelockas 14, Jordanas Theodore‘as 12.

Keturioliktą pergalę iškovojęs Milano klubas Italijos čempionate rikiuojasi antras. Brindizio ekipa – trylikta.