MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Milanas neturėjo galimybių namuose prieš „Real“, lietuviai mače nežibėjo

Dar vieną pralaimėjimą patyrė trijų lietuvių atstovaujamas Milano „AX Armani" klubas, kuris savo aikštėje nusileido karališkajam Madrido „Real" klubui.

Susitiko nugalėtojas didelių abejonių nekėlė jau nuo pat mačo pradžios, kuomet Madrido ekipa šovė į priekį ir po pirmo ketvirčio turėjo 8 taškų persvara, vėliau iki didžiosios pertraukos ją padidino dar penkiais taškais.

Po ilgosios pertrauko svečiai tik didino pranašumą ir šiek tiek atleido vadžias tik ketvirtajame kėlinyje, o galutinis rezultatas skelbė svečių iš Madrido pergalę rezultatu 88:77.

Šį kartą lietuviai rezultatyvumu neišsiskyrė – Mindaugas Kuzminskas per 23 minutes surinko 11 taškų, Artūras Gudaitis aikštėje praleido minute mažiau ir surinko 7 taškus bei sugriebė 5 kamuolius po krepšiais.

Jua tampa nemalonia tradicija, kad Mantas Kalnietis ir vėl buvo neregistruotas susitikimui.

„Real" ekipoje žibėjo Gustavo Ayonas, surinkęs 15, Facundo Campazzo sąskaitoje 14 taškų.