MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Naudingai žaidę V. Čižauskas ir J. Kazakauskas Tartu klubo į BBL finalą neatvedė

Vytenis Čižauskas ir Julius Kazakauskas buvo vieni iš naudingiausių Tartu "Ulikool" klubo žaidėjų, tačiau jų indėlio nepakako, kad Estijos vicečempionams pavyktų panaikinti į Latviją atsivežto 12 taškų deficito.

Atsakomose pusfinalio rungtynėse estai išvykoje 83:81 (19:20, 19:23, 21:13, 24:25) nugalėjo Jūrmalos "BK Jurmala" komandą su Denisu Krestininu, tačiau pergalės 2 taškų skirtumu buvo per maža.

Latvijos ekipa BBL finale susitiks su Pasvalio "Pieno žvaigždžių" komanda, kuri pusfinalyje įveikė "Šiaulius".

23 minutes žaidęs V.Čižauskas surinko 13 taškų (6/8 dvit., 0/2 trit., 1/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo, išprovokavo 4 pražangas, tiek pat sykių prasižengė bei užfiksavo 17 naudingumo balų.

J.Kazakauskas žaidė 26 minutes, įmetė 9 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit., 2/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 4 pražangas, tiek pat sykių prasižengė bei surinko 17 naudingumo balų.

"Jurmalos" gretose pastebimas buvo ir D.Krestininas, kuris per 22 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvit., 4/7 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo 2 blokus, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius prasižengė bei surinko 14 efektyvumo balų.

Estijos klubui Kristjanas Kitsingas įmetė 21 tašką, Janaras Taltsas pridėjo 19.

Aikštės šeimininkams Ugis Pinete ir Ervinas Jonatas surinko po 16 taškų.