MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

A. Gudaitis buvo vienas vedlių į pergalę, naudingai žaidė ir M. Kuzminskas

Italijos pirmenybėse dar vieną pergalę iškovojo lygos lyderis Milano "Emporio Armani" (21/5) klubas, kurio marškinėlius vilki Artūras Gudaitis, Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis.

"Dizaineriai" išvykoje po atkaklios kovos 98:93 (24:18, 28:25, 22:20, 24:30) įveikė dėl vietos atkrintamosiose varžybose inirtingai kovojančius Kantu "Red October" (13/13) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai tris kėlinius užtikrintai laikė žaidimo vadžias savo rankose, tačiau paskutiniame ketvirtyje jas atleido, o jo pabaigoje skirtumas buvo sumažėjęs iki viieno metimo.

M.Kalnietis tradiciškai nebuvo registruotas mačui, o kiti du lietuviai rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir įnešė svarų indėlį į pergalę.

A.Gudaitis buvo antras pagal rezultatyvumą ir naudingumą savo komandoje. Klaipėdietis per 26 minutes įmetė 16 taškų (7/8 dvit., 2/6 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

M.Kuzminskas per 18 minučių pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, dusyk suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 22 taškus įmetęs ir 5 rezultatyvius perdavimus atlikęs Andrew Goudelockas. 12 taškų pridėjo Curtisas Jerrellsas (5 rez. perd.), po 11 - Andrea Cinciarini (5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Dairis Bertanis.

Pralaimėjusiems Jaime Smithas (5 rez. perd., 8 išpr. praž., 12/14 baudų) pelnė 26, Randy Culpepperis - 20, Charlesas Thomasas (8 atk. kam.) - 17, Christianas Burnsas (8 atk. kam.) - 16 taškų.