MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Fantastiškas V. Čižausko žaidimas nepadėjo jo ekipai pergalingai startuoti finale

Vytenis Čižauskas žaidė fantastiškai, Julius Kazakauskas - puikiai, tačiau jų komanda nesėkme startavo Estijos pirmenybių finalo serijoje.

Antradienį Donaldo Kairio treniruojamas Talino "Kalev/Cramo" klubas namie 98:95 (25:20, 30:14, 25:27, 16:34) palaužė lietuvių atstovaujamą Tartu "Ulikool" ekipą.

Abu krepšininkai iš Lietuvos buvo rezultatyviausi ir naudingiausi svečių gretose.

Starto penkete rungtynes pradėjęs V.Čižauskas per 31 su puse minutės pelnė 31 tašką (6/8 dvit., 5/5 trit., 4/5 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 5 kartus suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles. Įžaidėjo sąskaitoje - net 37 naudingumo balai.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs J.Kazakauskas per 29 minutes įmetė 15 taškų (3/4 dvit., 9/12 baudų), sugriebė 8 atšokusius kamuolius (4 - puolime), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, dusyk suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Po 13 taškų pridėjo Kristjanas Kitsjingas ir Tanelis Sokkas, 10 - Janaras Taltsas (6 atk. kam.).

Nugalėtojams Isaiah Briscoe pelnė 17, Stenas Sokkas (3/4 trit., 5 rez. perd.) - 15, Thomas van der Marsas ir Bojanas Subotičius - po 14, Kristjanas Kanguras (3/3 dvit., 5/5 baudų, 12 atk. kam., 4 rez. perd., 31 naud. b.) - 11 taškų.