MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Dramatiška M. Gecevičiaus komandos pergalė priartino ją prie finalo

Solidžiai sužaidęs Martynas Gecevičius padėjo jo atstovaujamai komandai Lenkijos pirmenybių pusfinalyje išsiveržti į priekį.

Trečiadienį Zielonos Goros "Stelmet" klubas namie po itin dramatiškos kovos ir pratęsiimo 107:104 (21:24, 24:17, 23:22, 22:27, 17:14) įveikė reguliariojo sezono nugalėtojus Vloclaveko "Anwil" krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1.

Likus 12 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečių gynėjas Jaylinas Airingtonas tritaškiu bei dar baudos metimu sumažino skirtumą iki 2 taškų. Tuomet Przemyslawas Zamojskis prarado kamuolį, o "Anwil" kapitonas Kamilis Laczynskis dvitaškiu išplėšė pratęsimą - 90:90.

Papildomo laiko pradžioje svečiai pelnė 6 taškus be atsako. Visgi aikštės šeimininkai nenuleido rankų. Likus 28 sekundėms Vladimiras Dragičevičius išvedė juos į priekį, varžovai atakavo netiksliai, o Lukaszas Koszarekas pataikė abi baudas. "Anwil" vidurio puolėjas Josipas Sobinas sumažino skirtumą iki minimumo - 105:104. L.Koszareko ranka prie baudų metimo linijos vėl nesudrebėjo, o Quintono Hosley tolimas metimas aidint sirenai tikslo nepasiekė.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Gecevičius per 29 minutes įmetė 12 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 15 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Jamesas Florence'as, kurio sąskaitoje - 34 taškai (4/5 dvit., 7/13 trit.), 7 rezultatyvūs perdavimai, 9 išprovokuotos pražangos ir 34 naudingumo balai. 19 taškų pridėjo Borisas Savovičius (7 atk. kam., 5 rez. perd., 2 bl.), 17 - V.Dragičevičius (8/11 dvit., 5 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Ivanas Almeida (0/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kl.) pelnė 23, J.Sobinas - 18, Q.Hosley (5 atk. kam.) - 16, J.Airingtonas (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

Ketvirtasis susitikimas įvyks penktadienį taip pat Zelona Goroje.