Lietuviai svariai prisidėjo prie tiesiausio „AX Armani“ kelio į pusfinalį

Milano "AX Armani" komanda, kurią atstovauja Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis tiesiausiu keliu žengė į Italijos "Legabasket" krepšinio lygos pusfinalį.

Simone Pianigiani auklėtiniai trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse išvykoje 74:65 (15:14, 28:13, 12:18, 19:20) pranoko Kantu "Red October" krepšininkus ir laimėjo seriją 3:0.

Pusfinalyje "dizainerių" lauks Brešos ir Varezės klubų poros nugalėtojos iššūkis.

M.Kuzminskas per 28 minutes įmetė 8 taškus (0/4 dvit., 2/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo pražangą, kartą prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

21 minutę žaidęs A.Gudaitis pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, dusyk suklydo, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus prasižengė bei užfiksavo 13 efektyvumo balų.

"AX Armani" gretose rezultatyviausias buvo Andrew Goudelockas surinkęs 24 taškus, Dairis Bertanis pridėjo 11.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Randy Culpepperis su 18 taškų, Christiano Burnso sąskaitoje 12.