MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Barcelona“ fanai šaukiasi Š. Jasikevičiaus: per pratęsimą kritę katalonai vėl liko be Ispanijos finalo

Legendinis Barselonos "Barcelona" klubas, norintis kitą sezoną prie savo vairo matyti Kauno "Žalgirio" vyriausiąjį trenerį Šarūną Jasikevičių bei vieną kauniečių lyderių Keviną Pangosą, turėjo dar vieną nesėkmingą sezoną.

Nesėkmingai Eurolygoje pasirodžiusi "Barsa" ir vėl nepateko į finalą Ispanijos pirmenybėse.

Sekmadienį katalonai po pratęsimo 82:88 (16:21, 18:23, 19:15, 23:17, 6:12) nusileido Vitorijos "Baskonia" krepšininkams ir pusfinalio seriją pralaimėjo 1:3.

Likus 20 sekundžių iki ketvirto kėlinio pabaigos Victoras Claveras dvitaškiu metimu išlygino rezultatą, o svečiai vėliau nepasižymėjo, tačiau tiksliau žaidė per papildomą laiką.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Tornike Shengelia, kurio sąskaitoje - 22 taškai (4/4 dvit., 2/6 trit., 8/10 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 9 išprovokuotos pražangos ir 33 naudingumo balai. 14 taškų pridėjo Mattas Jenningas (2/8 trit., 5 atk. kam.), po 11 - Janis Timma ir Luca Vildoza.

Pralaimėjusiems Thomasas Heurtelis (1/5 trit., 5 rez. perd., 4 kl.) pelnė 16, V.Claveras (7 atk. kam.) - 14, Adamas Hanga - 12, Ante Tomičius (9 atk. kam., 3 per. kam., 3 bl.) ir Petteri Koponenas (8/8 baudų) - po 11 taškų.

Tuo metu nemalonia sezono pabaiga nusivylę „Barcelona“ sirgaliai reikalauja pokyčių trenerio poste. Socialiniame tinkle „Twitter“ katalonai vis garsiau šaukiasi Šarūno Jasikevičiaus.

„Dar vienas tragiškas sezonas! Išvaikyti reikia visus: žaidėjus, trenerius, personalą... Viską reikia patikėti į Šaro rankas. Tik jis gali išgelbėti šį klubą“, – rašė „Barcelonos“ gerbėjai.

Finale baskai susitiks su atkrintamosiose varžybose nė karto nepralaimėjusiu Eurolygos čempionu Madrido "Real" klubu.