MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

JAV aštuoniolikmečiai tiesiog pasityčiojo iš Panamos ir nušlavė juos 92 taškų skirtumu (Kėlinuką laimėjo 43:0)

Amerikos aštuoniolikmečių čempionate įspūdingą žaidimą pademonstravo JAV jaunimas, kuris tiesiog pasityčiojo iš Panamos bendraamžių.

Pergalę JAV rinktinė iškovojo net 92 taškų skirtumu, o galutinis rezultatas švieslentėje skelbė nepadorius skaičius – 118:26 (43:0, 27:8, 29:9, 19:9).

Įdomu tai, kad JAV jaunimas į priekį šovė dar pirmajame kėlinuke, o geležinė jų gynyba Panamai neleido pelnyti taškų visą kėlinį. Rezultatas jau po pirmo ketvirčio buvo 43:0.

Amerikiečiai pasižymėjo komandiniu žaidimu, penki jų pelnė dviženklį taškų skaičių, o aukštaūgiai tiesiog dominavo po krepšiais.

JAV rinktinė iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų, o Panamos jaunimas du kartus paeiliui nusileido savo varžovams turnyre.