MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Puikiai žaidę lietuviai priartino „AX Armani“ prie Italijos čempionų titulo

Milano "EA7 Emporio Armani" klubas, kuriam atstovauja Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis, yra per žingsnį nuo Italijos čempionų titulo.

Trečiadienį "dizaineriai" namie po itin atkaklios kovos 91:90 (31:22, 17:28, 23:16, 20:24) palaužė Trento "Dolomiti Energia" krepšininkus ir finalo serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2.

Dramatiškoje pabaigoje Curtis Jerrellsas dviem taikliais baudų metimais išvedė aikštės šeimininkus į priekį. Paskutinėje atakoje Dominique'o Suttono metimą blokavo Andrew Goudelockas, o kamuolį "nusiėmė" M.Kuzminskas.

Vilnietis rungtynes pradėjo starto penkete, per 34 minutes pelnė 19 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 6/7 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražngas, po sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

Nuo atsarginų žaidėjų suolelio pakilęs A.Gudaitis per 28 minutes įmetė 19 taškų (5/6 dvit., 9/10 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, sykį suklydo ir triskart pažeidė taisyjles. Vidurio puolėjas surinko daugiausia naudingumo balų tarp šio mačo žaidėjų - 28.

16 taškų pridėjo A.Goudelockas (5/5 dvit., 2/9 trit.), 15 - Andrea Cinciarini (4 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Shavonas Shieldsas (4/6 trit.) pelnė 27, D.Suttonas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) - 15, Dustinas Hogue (9 atk. kam.) - 14 taškų.