Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Kaip atrodytų Lietuvos rinktinė be NBA, Eurolygos ir Europos taurės žaidėjų? (Prognozuojamas dvyliktukas)Bendraudamas su Ispanijos radijo stotimi „Cadena Ser" Eurolygos prezidentas dar kartą patvirtino, kad prestižinė Senojo žemyno lyga neišleis savo žaidėjų atstovauti savo šalims atrankoje į pasaulio čempionatą, kuris vyks pačiame sezono įkarštyje.

Jau anksčiau buvo aišku, kad žaidėjų į atrankas neišleis ir NBA klubai, todėl nacionalinių rinktinių veidai gali būti tokie, kad jas būtų sunku pavadinti net B rinktinėmis. C rinktinė? Studentų ar jaunimo rinktinė? Tai būtų panašiau į tiesą.

Jei Eurolygos ir savo interesų toliau laikysis Kauno „Žalgiris“, jis neišleis į FIBA varžybas savo žaidėjų – Edgaro Ulanovo, Artūro Milaknio, Pauliaus Jankūno, Antano Kavaliausko. Pridėkite kitiems Eurolygos klubams atstovaujančius Mantą Kalnietį, Joną Mačiulį, Luką Lekavičių ir Artūrą Gudaitį(galbūt žais Milane) – dešimt (vienuoliką) puikių žaidėjų liks savo klubuose.

Tai reiškia, kad iš šiemet Lietuvos rinktinės tokiu atveju liktų keturi žaidėjai - Adas Juškevičius, Marius Grigonis, Martynas Gecevičius ir Eimantas Bendžius.

Nors iki Europos čempionato pradžios dar liko daugiau negu 2 mėnesiai, jau aišku, su kuo Lietuvos rinktinė kovos dėl patekimo į 2019 m. pasaulio čempionatą. Mūsiškių varžovėmis C grupėje bus Vengrija, Lenkija bei Kosovo rinktinės.

Šių metų lapkritį bei kitų metų vasarį ir birželį vyksiančioje atrankoje lietuviai su visais varžovais sužais po kartą namuose ir išvykoje. Papildomos atrankos turnyras, iš kurio į kiekvieną pasaulio čempionato atrankos grupę pateks po vieną rinktinę, vyks šių metų rugpjūčio 2–19 dienomis.

Į Kinijoje vyksiantį pasaulio čempionatą pateks po dvi geriausias kiekvienos grupės komandas. Pirmą kartą planetos pirmenybėse iš viso varžysis 32 rinktinės.

Jeigu Eurolyga ir FIBA toliau nesuras kompromiso, pagal šio sezono Lietuvos krepšininkų paskirstymą, atrankoje į pasaulio čempionatą mūsiškių sudėtyje būtų:

Mindaugas Girdžiūnas, Marius Grigonis, Adas Juškevičius, Šarūnas Vasiliauskas, Martynas Gecevičius, Deividas Dulkys, Arnoldas Kulboka, Eimantas Bendžius, Gediminas Orelikas, Regimantas Miniotas, Gytis Masiulis, Egidijus Mockevičius, Evaldas Kairys, Martynas Sajus, Laurynas Birutis.

Tuo tarpu BasketZone.lt portalo prognozuojamas dvyliktukas:

Įžaidėjai: Adas Juškevičius, Mindaugas Girdžiūnas

Atakuojantys gynėjai: Renaldas Seibutis, Marius Grigonis, Martynas Gecevičius

Lengvieji kraštai: Deividas Gailius, Rokas Giedraitis

Sunkieji Kraštai: Gedimnas Orelikas, Eimantas Bendžius

Vidurio puolėjai: Evaldas Kairys, Egidijus Mockevičius, Laurynas Birutis

Jeigu išimtis būtų padaryta Europos taurės klubams, rinktinėje galėtų žaisti Kšištofas Lavrinovičius, kuris pastarąjį sezoną žaidė Panevėžio „Lietkabelyje". Aukštaūgis nebuvo įtrauktas į sąrašą, tačiau pats D. Adomaitis teigė, kad K. Lavrinovičius ir Tomas Delininkaitis davė pažadą atvykti į rinktinę, jeigu jų pagalbos reikės pasaulio čempionato atrankoje.

Jeigu gynėjų ir puolėjų pozicijoje randame gana žinomus ir savo vertę jau įrodžiusius krepšininkus, tai ties vidurio puolėjų pozicija atsiveria neregėta skylė – E. Mockevičius, E. Kairys, M. Sajus ar L. Birutis tikrai nėra pasiekę rinktinės lygio ir į išplėstinį rinktinės sąrašą buvo įtraukti norint šiuos žaidėjus motyvuoti ir paskatinti dirbti toliau.

Ar tokią rinktinę pamatysime šį rudenį? Tai sužinosime jau greitai.alt
Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama