Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Š. Jasikevičiaus šūvis kritikams: negalvoju, kad Lietuvos krepšiniui yra blogai (užstojo A. Sabonį)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Lietuvos krepšinio rinktinė Europos čempionate neperžengė aštuntfinalio barjero ir sukėlė mūsų šalyje didelę nusivylimo bangą, tačiau Kauno „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius tokio nelauktai ankstyvo lietuvių pasitraukimo iš „Eurobasket 2017“ nelinkęs laikyti tragedija ir stoja mūru už Lietuvos krepšinio federacijos prezidentą Arvydą Sabonį, žiniasklaidoje vis drąsiau kritikuojamą dėl atsakomybės vengimo.

Visas Lietuvos nacionalinės ekipos rungtynes stebėjęs Š. Jasikevičius piktinosi kritikų kalbomis, kad mūsų šalies krepšinis žengia ne į tą pusę.„Šiuolaikiniame krepšinyje labai svarbus yra greitis. Gynėjų žaidimas yra svarbus. Mes prarandame Luką, prarandame Grigonį, kuris antroje pozicijoje yra turbūt greičiausias ir dinamiškiausias mūsų žmogus. Jau negali žaisti greitai. Be to, neatvyksta Domantas Sabonis… Reikia realiai žiūrėti į situaciją. Motiejūnas nežaidęs dvejus metus… Bet dėl to griauti krepšinio piramidę? Ne. Ta piramidė ir taip statosi ilgai, tad 40 minučių man negali jos nubraukti.

Taip, jie nesužaidė. Bet krepšinį žaidžia dvi komandos. Jeigu imtume graikų sudėtį ir mūsų sudėtį, su visa pagarba mūsiškiams, bet galvoju, kad graikų sudėtis yra geresnė. Turime didžiulį pranašumą penktoje pozicijoje, bet ten yra Ioannis Bourousis ir Georgias Papagiannis, kurie neleido Jonui Valančiūnui dominuoti taip, kaip anksčiau. Jie „atstovėjo“ prieš Valančiūną, o kiti žaidėjai patraukė (rungtynes). Pats blogiausias variantas, kas mums galėjo nutikti, tai buvo ta komanda. Ne viskas priklauso nuo mūsų. Ar mes kažką labai blogai darėme? Negalvoju taip. Čia yra absoliutus sprintas. Bum ir jau baigėsi rungtynės“, – aiškino Š. Jasikevičius.

Kauno „Žalgirio“ treneris ir ilgametis Lietuvos rinktinės lyderis tvirtino, kad kritika pylėsi net tada, nacionalinė ekipa trejus metus iš eilės su Jonu Kazlausku buvo ant prizininkų pakylos.

„Ko žmonės nori? Ar savo kalbomis jie nori tų postų? Ar nori padėti? Ar tikrai taip galvoja? Aš nesuprantu. Aš negalvoju, kad Lietuvos krepšiniui yra blogai. Antrą vasarą rezultatai yra nelabai geri. Taip. Bet man nėra jokios panikos. Galvoju, kad Lietuvos krepšinis yra geroje situacijoje.

Man labai džiugu, kad Lietuvos krepšinio prezidentas yra žmogus, kuris yra krepšininkas. Ne verslininkas, bankininkas, ar architektas, o krepšininkas. Tai labai svarbu. Jeigu išeitų Sabonis, būtų didžiulė katastrofa, nes ateitų kažkoks žmogus, kuris nesusijęs su krepšiniu. Ir tai yra blogiausia. Krepšinį turi tvarkyti krepšininkai. Žurnalistiką turi tvarkyti žurnalistai ir taip toliau“, – teigė jis.

„Žalgirio“ strategas pabrėžė, kad mūsų šalies žiniasklaidos liaupsės po grupės etapo Lietuvos rinktinei buvo savotiškas psichologinis testas: „Nežinau, ar mūsų rinktinės žaidėjus tai paveikė, bet kad nepadėjo, tai tikrai. Bet dėl to kažką kaltinti būtų absurdas. Galima papykti, man tai irgi nepatinka. Galbūt kažką tie tekstai užliūliuoja, bet jeigu „užsiliūliuoji“ nuo žiniasklaidos straipsnių, tai reiškia nesi toks stiprus psichologiškai, kad galėtumei būti čempionu“.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama