Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

230 cm krepšinio milžino užduotis – tapti normaliu žmogum (žais NBA?) (Video)NBA skautų dėmesį 2015 metų vasarą patraukė neįprasto ūgio 17-metis Robertas Bobroczkis iš Rumunijos. Italijoje žaidžiantis 230 cm ūgio milžinas kol kas dar neįprastai liesas ir sunkiai juda, tačiau turi gerą aikštės matymą ir sugeba atlikti perdavimus komandos draugams.

Paklausite, iš kur toks ūgis? Robertas centimetrus paveldėjo iš savo 217 cm ūgio tėvo Zigmondo, kuris anksčiau taip pat žaidė krepšinį profesionaliai.Rumunų milžinas praėjusiais metais pasirašė sutartį su Romos „Stella Azzurra" komanda – ta pačia ekipa, kurioje karjerą pradėjo 2006 metais NBA naujokų biržoje pirmuoju šaukimu pakviestas Andrea Bargnani.

Atletas šiuo metu dirba tik individualiai, atlieka fizinės formos, jėgos ugdydmo pratimus ir taip stiprina savo kūną.

Skelbiama, jog šiam monstrui buvo sudarytas specialus mitybos planas, tad dabar vaikinas per dieną suvalgo daugiau nei du kilogramus makaronų.

„Dabar krepšiniu nesidomime. Prioritetas – jo sveikata. Žinant jo fizinę situaciją, paprastų treniruočių tiesiog neužtektų. Jam reikia asmeninio dėmesio“, – sakė „Stellazzurra“ krepšinio akademijos generalinis vadybininkas Giacomo Rossi.

Verta paminėti, kad aukštaūgis per metus paauga apie 10 centimetrų!

NBA vienas iš aukščiausių krepšininkų buvo taip pat rumunas Gheorghe‘as Muresanas. 231 cm ūgio vidurio puolėjas rungtyniavo „Washington Bullets“ ir „New Jersey Nets“ ekipose. Tikėtina, kad R. Bobroczkis savo tėvynainį pralenks – jaunuolis vis dar nenustoja augti.

Legendinio Sudano krepšininko Manute Bolo ūgis taip pat siekė 231 cm.

Visgi ūgis dar nieko nereiškia. Nors R. Bobroczky už savo bendraamžius yra aukštesnis keliomis galvomis, aukštaūgis juda labai sunkiai ir vangiai, yra beprotiškai liesas bei dažniau renkasi metimus iš vidutinio nuotolio nei iš po krepšio.

R. Bobroczky galima pagirti už gerą aikštelės matymą ir blokuojamus metimus. Vis dėlto reikia pripažinti, kad jis dar yra labai jaunas ir iki profesionalo šiam bokštui – dar daug treniruočių ir prakaito. Tačiau potencialo šis dangoraižis tikrai turi.

Gheorghe‘o Muresano žaidimo epizodai:

TAIP PAT KVIEČIAME SKAITYTI:

NBA milžinai: 11 aukščiausių žaidėjų lygos istorijoje (Video)altTV3.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama