Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

P. Motiejūnas – apie akistatą su A.Kirilenko, mažesnio biudžeto naudą ir ramias Kalėdas (Video)Žingsnis po žingsnio tikslo link. Tokiu moto šį sezoną vadovaujasi ne tik „Žalgirio“ trenerių štabas ir krepšininkai, bet ir klubo vadovybė su direktoriumi Pauliumi Motiejūnu priešakyje.

Būtent Kauno „Žalgirio“ vadovas, apsilankęs „Žalgiris TV“ studijoje, tapo dar vienu laidų rubrikos #ŽaliaBalta pašnekovu bei pasidalino mintimis apie savo krepšininko karjerą, darbą „Žalgiryje“ bei kitus dalykus.

„Jaunystėje žaidžiau visose savo amžiaus jaunimo rinktinėse. Aišku, nebuvau rinktinės lyderis, bet ir nebuvau paskutinis kylantis nuo suolo. Tiesa, mūsų karta ypatingų rezultatų nepasiekė, bet pamenu, jog yra tekę žaisti prieš Andrejaus Kirilenkos vedamą Rusijos rinktinę, tačiau nuo jų stipriai „gavome malkų“, tad nelabai yra kuo girtis“, – šypsojosi savo žingsnius krepšinio aikštelėse prisiminęs P.Motiejūnas.

Nors P.Motiejūno svajonė žaisti „Žalgiryje“ netapo realybe, kaunietis, galų gale, rado savo kelią į mylimą komandą bei ilgainiui tapo jos direktoriumi. Dabar „Žalgirio“ ekipos vadovybė gali pasigirti nubrauktu skolų šleifu ir stabilia komandos situacija. Kauno klubo vadovo teigimu, jį tenkina nedidelio Eurolygos mastais klubo statusas.

„Visada kartoju, jog nenorėčiau, kad būtume klubas su 20 milijonų biudžetu. Galbūt būtų gerai turėti 10 milijonų eurų biudžetą, tačiau esame mažesni ir įpratę taip dirbti. Smagu, kad galime turėti daugiau lietuvių ir galime dėti pastangas bei investuoti į jaunimą, stengtis užauginti žaidėjus. Neįsivaizduoju, kad būtų taip pat malonu dirbti turint daug pinigų. Tuomet tiesiog reiktų galvoti, kaip susipirkti žvaigždes ir galvoti, kaip su jomis pasiekti rezultatus“, – teigė P.Motiejūnas.

35-erių metų kaunietis pripažįsta, jog ypatingai karštas metas „Žalgirio“ vadovo kėdėje ateina gruodžio pabaigoje, švenčiu metu, kuomet kitos Europos komandos ieško pastiprinimo bei domisi žalgiriečiais. Tiesa, anot P.Motiejūno, nesenai praėjęs šventinis laikotarpis tapo išimtimi ir buvo sąlyginai ramus.

„Turbūt reiktų pasidžiaugti, kad buvo pirmosios Kalėdos, kuomet nesulaukiau skambučių ir nebuvo įtampos. Paprastai per Kalėdas nutikdavo įvairių istorijų – Mirzos Begičiaus atvejis ar praėjusiame sezone įvykęs išsiskyrimas su Mantu Kalniečiu. Šiemet buvo ramiau. Buvo daugiau domėtasi mūsų „centrais“. Tiesa, kaip ir visi žinome populiariausias yra mūsų vyriausias treneris Šarūnas Jasikevičius. Buvo kreipimųsi dėl jo, tačiau džiaugiamės ir dėkojame Šarui, kad jis liko ir toliau galime tęsti darbą“, – kalbėjo #ŽaliaBalta laidos pašnekovas.

P.Motiejūnas, vertindamas savo klubo ateitį, turi aiškias gaires – tęsti jau kelerius metus kryptingai vykdomą „Žalgirio“ veiklą.

„Persiduoda ir trenerio Š.Jasikevičiaus mąstymas, kad galvojame tik apie būsimas rungtynes ir nenorime prisisvajoti. Nenorime mąstyti toli apie šviesią ateitį. Dabar turimas rezultatas – tikrai didelio bei intensyvaus administracijos darbo vaisius. Turime toliau dirbti ir statyti pagrindą kitoms sporto šakoms. Norisi išlikti pirmiems Lietuvoje ir nelikti paskutiniais tarp tų 11 Eurolygos komandų, kurios turi ilgalaikę sutartį“, – dėstė „Žalgirio“ direktorius.

alt
Zalgiris.lt


Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama