Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

Nesulaikysite juoko ašarų: krepšininkai Lavrinovičiai slėpė turį trečiąjį brolį (Video)Garsiuosius krepšininkus dvynius Kšyštofą ir Darjušą Lavrinovičius atpažįsta ne tik krepšinio sirgaliai, bet ir daugelis Lietuvos gyventojų. Abu broliai savo nuoširdumu ir geru humoro jausmu akimirksniu užkariavo žmonių širdis, todėl dažnai yra kviečiami į įvairius projektus. Šį kartą vienas žinomiausių Lietuvos komikų Mantas Katleris su kolega Mantu Bartusevičiumi socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo iki ašarų kvatoti priverčiančiu vaizdo įrašu, kuriame broliai Lavrinovičiai prisipažino turintys trečiąjį brolį.

„Ilgą laiką slėpėme šį faktą, truputį buvo gėda, nes mums su Kšyštofu atiteko talentas, protas, grožis, o jam nieko neliko“, – kalbėjo Darjušas.

Krepšininkai nestokodami humoro pasakojo, kad jų trečiasis brolis buvo dvejiems metams pradingęs, vartojo daug alkoholio, bet broliška meilė neleido palikti jo likimo valiai, tad Kšyštofas su Darjušu ištraukė jį iš girtuoklystės liūno ir priglaudė savo namuose.

Paklausus trečiojo brolio Glušo Lavrinovičiaus, kaip sugalvojo sekti brolių pėdomis, šis neslėpė pasitikėjimo savimi, o atsakymas privertė juoktis tūkstančius žmonių: „Kas dar kieno pėdomis nuėjo, reiktų paklausti, aš krepšininku tapau pats pirmas.“

Tačiau krepšininkai Lavrinovičiai pateikė kitokią versiją: „Mes jam meluojame, jog jis yra įtrauktas į komandą, kartu imame su savimi į varžybas, tačiau jis nuolat sėdi ant suoliuko ir niekada nedalyvauja varžybose. Paskutinį kartą, kai paėmėme į svečius pas trenerį Kaziuką, tai mūsų brolis išnešė televizorių“, – rimtą veidą nutaisęs kalbėjo D. Lavrinovičius.

Šis vaizdo įrašas privertė iš juoko leipti daugiau nei 15 tūkst. žmonių, kurie negailėjo komplimentų tiek komikams, tiek krepšininkams.

alt
Alfa.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama