Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

L. Westermannas jausmingai atsisveikino su „Žalgiriu“ ir gerbėjaisŠį sezoną Kauno „Žalgirio“ klube rungtyniavęs Leo Westermannas socialiniame tinkle parašė jausmingą atsisveikinimo laišką.

Savo vertę gerokai pasikėlęs prancūzas kitą sezoną vilkės Maskvos CSKA klubo marškinėlius.

24 metų 197 cm ūgio gynėjas Lietuvoje tapo Lietvos krepšinio lygos (LKL) ir Karaliaus Mindaugo taurės turnyro nugalėtoju.

„Prieš atvykstant į Kauną turėjau sunkų sezoną Prancūzijoje, „Žalgiris“ manimi pasitikėjo ir suteikė man šansą prisiliesti prie aukščiausio lygio Europos krepšinio. Visada būsiu jiems už tai dėkingas. Didžiuojuosi, jog galėjau būti šios puikios organizacijos nariu.

Šią komandą supa daugybė nuostabių žmonių, todėl „Žalgiris“ vis labiau plėtosis bei augs ir ateityje. Dėkoju savo bendraklubiams, treneriams ir personalui.

Taip pat dėkoju visiems Kauno žmonėms. Lietuvoje mėgavausi kiekviena akimirka, kuria praleidau čia. AČIŪ!“, – rašė Westermannas.

Šį sezoną Eurolygoje L. Westermannas vidutiniškai pelnydavo po 8,2 taško, atkovodavo po 3,2 kamuolio ir atlikdavo po 5,5 rezultatyvaus perdavimo.

alt


BasketZone.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama