Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

„Lietuvos rytas“ susirinko į pirmąją treniruotę

alt

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda susirinkto į pirmąją treniruotę, kuri buvo prieinama visiems gerbėjams. Atvira treniruotė sulaukė nemažo žiūrovų dėmesio, susirinko daugiau kaip 500 žmonių. Pirmojo susitikimo metu buvo pristatyta ne tik atsinaujinusi sostinės komandos sudėtis, bet ir po didelių perversmų pasikeitusi klubo administracija.

Prieš žiūrovams atvirą renginį komandos vyr. treneris Rimas Kurtinaitis atskleidė ateinančio sezono klubo tikslus. 2017-2018 metų sezoną komandai iškeltas tikslas patekti į Lietuvos krepšinio lygos finalą, o Europos taurėje nukeliauti iki atkrintamųjų varžybų.

Paklaustas apie vasaros darbus treneris pasidžiaugė naujaisiais klubo žaidėjais, sakė, kad buvo surinkta tai, ko daugmaž norėjo ir pabrėžė, kad šiuo metu komplektacijos klausimas uždarytas, yra galimybė pasipildyti trūkstamomis lietuviškomis pavardėmis, tačiau jau sezono eigoje.

R. Kurtinaitis ateinantį sezoną komandai diriguos su naujais asistentais, į „Lietuvos rytą“ po pertraukos sugrįžusiu A. Blanco ir buvusiu „Neptūno“ vyr. trenerio patarėju M. Braziu. Klubo vairininkas užsiminė, kad labai norėjo išlaikyti Arvydą Gronskį trenerių štabe, tačiau supranta jo pasirinkimą ir norą dirbti su jaunaisiais dukterinės „Perlo“ komandos talentais.

Į pirmąją treniruotę Vilniuje atvyko visi sostinės krepšininkai, trūksta tik A. Gudaičio, kuris kartu su Lietuvos rinktine ruošiasi Europos čempionatui. R. Kurtinaitis tikisi, kad pagrindinis „Lietuvos ryto“ komandos „centras“ grįš su medaliu ant kaklo ir sėkmingai įsijungs į pasiruošimą sezonui.

„Lietuvos ryto" pasiruošime numatytos 5-6 kontrolinės rungtynės. Treneris atskleidė, kad klubas numatęs rungtynes su „Chimki“, „Astana“, „Vytautu“, taip pat dalyvaus Vlado Garasto taurės turnyre.

Jau pirmadienį klubas išvyksta į Birštoną, kur pradės tikrą pasiruošimą sezonui, nes treniruotė Vilniuje, kaip pats treneris sakė, labiau parodomoji, skirta žiūrovams.

Pirmosios „Lietuvos ryto“ oficialios Lietuvos krepšinio lygos rungtynės įvyks rugsėjo 20 dieną. Vilniečiai namuose priims Pasvalio „Pieno žvaigždes“.alt


BasketZone.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama