Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

L. Dončičiui pirmoje krepšinio treniruotėje savo vertei įrodyti pakako 16 minučių

alt

Jaunasis slovėnas Luka Dončičius nuo pačios karjeros pradžios išsiskirdavo iš savo bendraamžių. Žaidėjas Liublianos „Union Olimpija" krepšinio mokykloje, pirmojoje treniruotėje praleido vos 16 minučių. L. Dončičius pademonstravęs savo sugebėjimus nustebino trenerius ir buvo išleistas treniruotis su vyresniais už save vaikais.

Talentas atstovaudamas „Union Olimpija" jaunimo komandą žaidė „Lido di Roma" turnyre ir tapo naudingiausiu žaidėju. L. Dončičius finale įtrenkė 54 taškus, po krepšiu sugriebė 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Trigubą dublį užfikavusiam slovėnui tuo metu buvo vos 13 metų!

Demonstruodamas puikius rezultatus krepšininkas 2015-iais metais atkreipė vieno geriausių Europoje klubo, daugkartinio ACB lygos čempiono Madrido „Real" dėmesį ir papildė jo gretas. Šiuo metu L. Dončičius yra labai svarbus elitinio klubo žaidėjas, būdamas 18 metų jis ne kartą vedė komandą į pergales, ne tik Ispanijos lygoje, bet ir stipriausiame Europos turnyre – Eurolygoje.

Pasikvietę vieną perspektyviausių Europos žaidėjų į klubinį krepšinį ispanai apstulbinti slovėno rezultatų bandė jį prisivilioti ir į Ispanijos rinktinę. Žaidėjui buvo siūloma įgyti Ispanijos pilietybę, tačiau krepšinio vunderkindas liko ištikimas savo šaliai ir atmetė pasiūlymą.

Jaunoji Madrido „Real" žvaigždė užnugaryje palieka gerokai už save vyresnius, daugiau patirties turinčius krepšininkus ir klubiniame krepšinyje, ir Europos čempionate.

L. Dončičius rungtyniaudamas Europos čempionate vidutiniškai pelno 15,7 taško, atkovoja 8 kamuolius, atlieka 3,1 rezultatyvaus perdavimo ir renka 17 naudingumo balų. Jo vedama Slovėnijos rinktinė vakar po atkaklios kovos palaužė Latviją. Aštuoniolikmetis šiame susitikime pelnė 27 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus. Sekantis slovėnų varžovas pusfinalyje čempionų titulą ginantys ispanai.

alt


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama