Puikiai žaidusio A. Gudaičio atstovaujama „AX Armani“ krito prieš CSKA („Real“ į pergalę vedė L.Dončičius)

Manto Kalniečio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „AX Armani“ (0/1) ekipa pirmose Eurolygos sezono rungtynėse svečiuose 84:93 (30:16, 18:22, 16:27, 20:28) pralaimėjo Maskvos CSKA (1/0) krepšininkams.

Pralaimėjusiems Artūras Gudaitis per 18 minučių pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 11/12 baud.), atkovojo 3 kamuolius, vieną perėmė, išprovokavo šešias varžovų pražangas, blokavo metimą, vieną bloką gavo pats ir išnaudojo pražangų limitą. Jo sąskaitoje – 18 naudingumo balų.

Tuo tarpu Mantas Kalnietis per 12 su puse minutės pataikė vienintelį tritaškį (1/2 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo pražangą, pats 3 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Buvęs žalgirietis Brockas Motumas per 24 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, gavo bloką ir dukart pažeidė taisykles.

Stambulo klube debiutavo  ir kitas buvęs žalgirietis Vladimiras Štimačas. Serbo sąskaitoje - 7 taškai, 5 atkovoti kamuoliai ir 8 naudingumo balai.

CSKA: Cory Higginsas 21, Sergio Rodriguezas 20, Nando De Colo 19, Willas Clyburnas 15 (12 atk. kam.), Kyle'as Hinesas 6.

„AX Armani“: Andrew Goudelockas 17, Vladimiras Micovas 16, Artūras Gudaitis 15, Dairis Bertanis 14, Jordanas Theodore'as (6 rez. perd.) ir Kalebas Tarczewskis (7 atk. kam.) po 7.

Kitose rungtynėse Luka Dončičius pelnė 27 taškus ir jo atstovaujama Madrido „Real" komanda išvykoje 88:74 (28:19, 17:17, 17:20, 26:18) susitvarkė su Stambulo „Anadolu Efes".

27 taškai (6/8 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 6/7 baudos) yra naujas Dončičiaus rezultatyvumo rekordas Eurolygoje. Ankstesnis buvo 17 taškų, kuriuos jis šių metų sausio 27 dieną įmetė į Milano „AX Armani Exchange" komandos krepšį.

Dončičius taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus. Šis rodiklis – tai pakartotas jo asmeninis rekordas.

Jonas Mačiulis nugalėtojų gretose aikštėje praleido beveik 6 minutes ir per jas pasižymėjo tik viena pražanga.

„Anadolu Efes": Errickas McCollumas 26 (11/12 baudos), Ricky Ledo ir Bryantas Dunstonas (7/8 dvit.) po 17.

„Real": Luka Dončičius 27, Gustavo Ayonas 16 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), Anthony Randolphas 12 (8 atk. kam.), Felipe Reyesas 10.