Dar vienas pralaimėjimas: „Juventus“ nusileido „Nevėžio“ komandai

Septintojo turo „Betsafe" LKL kovoje dėl pirmosios pergalės Utenos „Juventus" (0:7) namuose 74:80 (20:17, 25:13, 19:26, 10:24) Kėdainių „Nevėžiui" (1:4).

Rungtynių taškų sąskaitą atidarė „Nevėžio" įžaidėjas Malcolmas Grantas pataikydamas tritaškį (0:3). Šeimininkų krepšį atrišo Anthony Irelandas pataikydamas taškus iš po krepšio (2:3), o sekančioje atakoje Mindaugas Kupšas pridėjo dar du taškus ir „Juventus" įsiveržė į priekį (4:3). Po sėkmingos Gedimino Petrausko auklėtinių atkarpos sekė „Nevėžio" spurtas 0:7 ir po taiklių M. Granto baudos metimų svečiai nutolo šešiais taškais (4:10). Septintąją rungtynių minutę šeimininkai sumažino atsilikimą iki minimumo (14:15), o jau po akimirkos Dovis Bičkauskis perėmė kamuolį ir greitajame puolime pelnė taškus iš po krepšio išvesdamas uteniškius į priekį (16:15). Likus 24 kėlinio sekundėms „Juventus" naujokas M. Korniienko išprovokavo pražangą, sumetė abu baudos metimus ir suteikė šeimininkams trijų taškų persvarą. Per likusį laiką „Nevėžis" nebeužpuolė (20:17).

Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliu Jermaino Flowerso tritaškiu (23:17). Tai G. Petrausko kariaunai uždavė gerą toną ir sėkmingai kėlinį pradėję „Juventus" krepšininkai įgijo rekordinę dešimties taškų persvarą (29:19). Įpusėjus kėliniui niekas nepasikeitė, pergalių ištroškę G. Petrausko auklėtiniai toliau tolo rekordinę persvarą padidindami iki septyniolikos taškų (38:21). Uraganinį puolimą pademonstravę uteniškiai po taiklaus A. Irelando, dviejų taškų vertės, metimo į ilgąją pertrauką išsinešė penkiolikos taškų persvarą (45:30).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai iš Kėdainių nesugebėjo pasidaryti išvadų ir po dviejų sėkmingų „Juventus" atakų (49:30) „Nevėžio" vyr. treneris Ramūnas Cvirka dar pirmą kėlinio minutę buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Po pasitarimo „Nevėžio" krepšininkai šiek tiek atsigavo ir priartėjo prie uteniškių per dvylikos taškų atstumą (51:39). Antroje kėlinio pusėje Justo Tamulio tritaškis panaikino dviženklį atsilikimą ir atgaivino „Nevėžio" viltis kovoti dėl pergalės. Kėlinys baigėsi sėkminga „Nevėžio" ataka, po M. Granto dvitaškio metimo į ketvirtąjį ketvirtį svečiai išsinešė kiek lengviau panaikinamą aštuonių taškų deficitą (64:56).

Ketvirtąjį kėlinį R. Cvirkos vadovaujamas „Nevėžis" pradėjo spurtu 0:5 ir „Juventus" paliko vos trijų taškų persvarą (64:61), o po taiklaus, trijų taškų vertės Roberto Sumbrio metimo „Nevėžis" turėjo vos taško deficitą (65:64). Po sėkmingos svečių atkarpos savo žodį tarė „Juventus". DaRonas Dendy perėmė kamuolį ir greitajame puolime dėjimu, o paskui taikliu metimu iš toli patraukė savo komandą į priekį (70:65). „Nevėžis" septintąją minutę po taiklaus M. Granto tritaškio išsiveržė į priekį (70:72). Gelbėtojo vaidmens, uteniškių gretose, ėmėsi D. Bičkauskis perėmęs kamuolį ir pelnęs taškus iš po krepšio (72:72). „Nevėžis" spurtavo 0:6 ir likus 46 sekundėms įgijo šešių taškų persvarą (72:78). Likus 4 sekundėms M. Kornienko išprovokavo pražangą ir baudos metimais sumažino „Juventus" atsilikimą iki keturių taškų (74:78). Tačiau paskutinėje atakoje „Nevėžis" su sirena pelnė du taškus ir rungtynės baigėsi dar viena „Juventus" nesėkme (74:80).