D. Sabonis sužaidė vienas nykiausių sezono rungtynių (VISI REZULTATAI)

Dramatišką pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Indianos „Pacers“ (14/11) krepšininkai, namuose tik pačioje susitikimo pabaigoje 98:96 (20:30, 19:25, 30:28, 29:13) palaužę absoliučius lygos autsaiderius Čikagos „Bulls“ (3/20).

Svečiai dominavo iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. „Pacers“ laimėti nesutrukdė pralaimėta kova po krepšiais (39:46) ir mažesnis baudų metimų skaičius (10:16).

Nuo suolo pakilęs lietuvis per 21 minutę pelnė 6 taškus (3/5 met.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko po vieną rezultatyvų perdavimą, klaidą ir asmeninę pražangą.

Naujausi Krepšinio Bateliai Pigiau - Superfanas.lt

„Pacers“: Victoras Oladipo 27 (8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 17, Darrenas Collisonas 14, Mylesas Turneris 11 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 4 blk.), Thaddeusas Youngas 10 taškų.

„Bulls“: Krisas Dunnas 18 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Robinas Lopezas 16, Denzelis Valentine'as 15 (4/7 trit., 8 atk. kam.), Bobby Portisas 12, Lauri Markkanenas (1/6 trit.) ir Davidas Nwaba po 11 taškų.

„Pacers“ (14 pergalių / 11 pralaimėjimų) užima septintąją Rytų konferencijos poziciją. „Bulls“ (3/20) – absoliuti lygos autsaiderė, esanti paskutinė Rytuose.