Skandalas RKL: „Lietuvos ryto“ dubleriai įtariami tyčia pralaimėję atsakomąjį mačą (VIDEO)

Regionų krepšinio lygą (RKL) savaitgalį sudrebino nemenką ažiotažą sukėlęs skandalas.

„Lietuvos ryto“ dubleriai įtariami tyčia pralaimėję atsakomąsias rungtynes ir taip baigę pasirodymą šiame turnyre.

Trečioji Vilniaus miesto komanda aštuntfinalyje susitiko su Tauragės ekipa.

Pirmajame mače dėl nugalėtojo nebuvo jokių abejonių, tauragiškiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 112:72. Tačiau visai kitoks buvo antras šių komandų susitikimas.

Į atlapus vyresniems varžovams kibęs vilniečių jaunimas paskutinę minutę turėjo vieno taško pranašumą, tačiau tuomet visiškai nustojo žaisti – puolime atakavo iš neparuoštų padėčių, o gynyboje tiesiog stovėjo ir leido Tauragės krepšininkui pelnyti lengvus taškus iš po krepšio.

Negana to, Vilniaus ekipa dar turėjo paskutinės atakos galimybę, tačiau net neatakavo krepšio, o ramiai sulaukė 4 kėlinio pabaigos, pralaimėjo susitikimą rezultatu 84:85 ir taip baigė savo pasirodymą čempionate.

To nesuprato susirinkę sirgaliai, kuriems teliko skėsčioti rankomis ir gūžčioti pečiais.

Portalas Krepšinis.net rašo, kad, liudininkų teigimu, paskutinės atakos metu vilniečių ekipos treneris Edvinas Justa esą savo auklėtiniams liepė tyčia leisti varžovams pelnyti taškus, o vėliau ekipa dar ir nenaudojo aktyvaus puolimo savo atakai.

„Lietuvos ryto“ klubo vadovai taip pat girdėjo apie šį incidentą ir tiria šį skandalą.