MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

J. Mačiulis - laisvas, Rusijos klubas nepratęsė sutarties

Lietuvos rinktinės puolėjas Jonas Mačiulis ieškosi naujo darbo. Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubas padėkojo kauniečiui už žaidimą ir oficialiai paskelbė, kad nepratęs sutarties.

J.Mačiulis į Rusiją atvyko kovo pradžioje iš Madrido "Real" ekipos, kurioje žaidė nuo 2014 metų, jos gretose laimėjo Eurolygą ir triskart tapo Ispanijos čempionu.

VTB Vieningoje lygoje "Lokomotiv-Kuban" ketvirtfinalyje nusileido vėliau į finalą patekusiems ir vietą Eurolygoje iškovojusiems Maskvos srities "Chimki" krepšininkams. 33 metų 201 cm ūgio puolėjas sužaidė 10 rungtynių, per kurias aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 26 minutes, pelnydavo 9,5 taško (57,4 proc. dvit., 27,3 proc. trit., 70 proc. baudų), atkovodavo po 6 bei perimdavo 1,4 kamuolio, atlikdavo 1,1 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 11,7 naudingumo balo.

Karjerą Kauno "Žalgiryje" pradėjęs J.Mačiulis dusyk laimėjo šalies taurę, triskart tapo LKL, dusyk - BBL čempionu.

2009 metais vienas Lietuvos rinktinės lyderių nutarė paragauti legionieriaus duonos ir išvyko į Milano "Olimpia" klubą, o iki perėjimo į "Real" dar vilkėjo Sienos "Montepaschi" ir Atėnų "Panathinaikos" komandų marškinėlius.