Paieška


Apsilankyk!Reklama

Top 10 skaitomiausių krepšinio straipsnių 2016-aisiais metais2016-aisiais, kaip ir kasmet, krepšinyje netrūko daug skambių pergalių, pralaimėjimų, džiaugsmingų akimirkų, skaudžių traumų. Toks jau tas sportas. BasketZone.lt portalas pateikia 10 skaitomiausių metų straipsnių.

1. Ne laiku: krepšininkai, kurie karjeras baigė per anksti (Video)Straipsnis apie 3 krepšinio atletus, kurie savo laiku visame pasaulyje sukėlė daug kalbų, kadangi nusprendė karjerą baigti tiesiog per anksti.

2. „Už Tautą – visa širdimi“: emocingas klipas apie Lietuvos krepšinio rinktinę (Video)Klipų kūrėjas Giedrius Šiškovas pateikia emocingą vaizdo klipą apie Lietuvos krepšinio rinktinę.

„Užsivilkti Lietuvos rinktinės aprangą - daugeliui tai yra svajonė“, - tokie L. Kunigėlio žodžiai skamba naujausiame Giedriaus Šiškovo kūrinyje.

3. Šiaulius palikusi amerikietė toliau kaitina vyrų fantazijas (Foto)Deja Mattox pasibaigus sezonui paliko Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ moterų krepšinio klubą ir grįžo į gimtąsias Jungtines Amerikos Valstijas (JAV).

Buvusi komandos lyderė lietuviams įsiminė ne tik solidaus žaidimo, bet ir dėl moteriškų kūno linijų bei drąsos jas rodyti viešai.

4. „Top 20“: gražiausi A. Sabonio karjeros epizodai (Video)Arvydas Sabonis, arba tiesiog Sabas – Lietuvos krepšinio legenda, aukščiausias ir turbūt pasaulyje žinomiausias lietuvis, už kurį didesnė yra tik jo meilė krepšiniui.

Jūsų dėmesiui – įspūdingiausių ir įsimintiniausių Sabonio karjeros Top 20 momentų.

5. Tai bent milžinai! Du už A. Sabonį aukštesni 16-mečiai prikaustė viso pasaulio trenerių žvilgsnius (Sukrečiantis vaizdelis)222 ir 230 centimetrai – tai didelis ūgis profesionaliam krepšininkui. Tačiau įsivaizduokite, kaip reikia jaustis, kai esi tokio ūgio būdamas vos 16-metis ir turi žaisti su savo bendraamžiais. Jautiesi, švelniai tariant, kaip milžinas.

6. Emocingas vaizdo klipas: „Tėvo pėdomis: NBA vėl turi Sabonį“Šią vasarą NBA duris pravėrė Arvydo Sabonio sūnus Domantas. Simboliška: Domantas Sabonis savo pavardę išgirdo 11-as.

Šia ypatinga Saboniams proga, vaizdo klipų kūrėjas Giedrius Šiškovas pristato trumpą kūrinį apie Domanto atvykimą į stipriausią pasaulio krepšinio lygą.7. [Testas] Ar tu tikras Lietuvos rinktinės sirgalius?Lažybų bendrovė „Orakulas“ kviečia patikrinti savo jėgas ir atsakyti į  svarbų klausimą: „Ar tu tikras Lietuvos rinktinės sirgalius?“

8. Rio de Žaneiro olimpiada: juodžiausias scenarijus Lietuvos krepšinio rinktineiStraipsnis, kuriame apsvarstyti juodžiausi scenarijai, kokie galėjo nutikti rinktinei prieš Rio de Žaneiro olimpines žaidynes

9. L. Biasas: M. Jordano antrininkas niekada neįžengęs į NBA (Video)Apie 1986 metų NBA naujokų biržos antrą šaukimą Boston „Celtics“ skautas Edas Badger‘is yra pasakęs: „Tikriausiai, kad tai pats panašiausias žaidėjas į Michaelą Jordaną“.

Pamatę šio krepšininko atletiškumą ir krepšinio įgūdžius, „Celtics“ skautui pritarė ne vienas krepšinio ekspertas, o šį krepšininką į savo gretas pasirinkusiai Bostono komandai ir toliau buvo prognozuojama itin šviesi ateitis. Tai, į NBA aikštelę taip niekada ir neįžengęs, „Maryland“ universiteto puolėjas – Leonardas Kevinas „Lenas“ Biasas.

10. Išgyrė mūsų krepšinį ir tautą – šie žodžiai suvirpins kiekvieno lietuvio širdį (Video)Prieš prasidedant olimpinių žaidynių turnyrui gražūs ir pagarbūs žodžiai Lietuvos krepšininkams atskriejo iš netikėto šaltinio. „Mūsų širdys – su Lietuva“, „Kartu su JAV, Lietuvos krepšinis yra geriausias pasaulyje“, „Jie žaidžia teisingą krepšinį“ – tokiais žodžiais mūsų šalies antrosios religijos gerbėjus penktadienį pamalonino daugkartinio NCAA čempiono Djuko universiteto speciali krepšinio svetainė.

alt
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama